Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Wielki powrót food trucków do Góry Kalwarii!

Dodano: 28 maja 2021; Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy czas zacząć! 4, 5 i 6 czerwca 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów.

W Górze Kalwarii pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce przy ul. Dominikańskiej.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

Długi weekend od 4-6 czerwca upłynie w Górze Kalwarii pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny w ramach kultowego już zlotu.

Do Góry Kalwarii zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorami zlotu są Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się przy ul. Dominikańskiej. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/297905155141631/?ref=newsfeed

(inf. prasowa)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

Mieszkaniec

Data: 28 maja 2021, 12:46 Kilkanaście czy jak ostatnio kilka?🤔

heca

Data: 29 maja 2021, 06:56 kultowy ?

mieszkanka

Data: 4 czerwca 2021, 08:24 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Waldemar

Data: 6 czerwca 2021, 09:16 Miejsce nienajlepsze, mimo wszystko życzę smacznego pomimo wyziewów kanalizacyjnych !

nikos

Data: 6 czerwca 2021, 10:27 I z czego to się cieszyć? Że przyjechało parę ciężarówek ze śmieciowym żarciem i \"stado\" gawiedzi przyspieszy sobie rozkład wątroby?