Wraca strefa ograniczonego postoju w centrum Góry Kalwarii
Dodano: 7 kwietnia 2026; Źródło: UMiG w Górze Kalwarii Od przyszłego wtorku 14 kwietnia wraca strefa ograniczonego postoju do 2 godzin (dni powszednie, godz. 8:00-16:00) - informuje Urząd Miasta i Gminy w Górze Kalwarii.
Strefa ograniczonego postoju do 2 godzin (dni powszednie, godz. 8:00-16:00) obejmuje odcinki ulic:
- ul. Piłsudskiego (pomiędzy ul. Ratuszową i ks. Sajny)
- ul. ks. Sajny (od ul. Piłsudskiego do ul. 3 Maja)
- ul. 3 Maja (od ul. ks. Sajny do „małej” Dominikańskiej)
- ul. Dominikańskiej („małej”) - na całej długości.
Maksymalny czas postoju - 2 godziny.
Strefa nie zakłada odpłatności za postój.
Przestrzeganie zasad będzie egzekwować straż miejską.
Osoby uprawnione do parkowania w strefie powyżej 2 godzin (mieszkają w strefie i nie mają innej możliwości zaparkowania w godz. 8-16 lub mają inne uzasadnione powody) mogą złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy wniosek o kartę parkingową - formularz dostępny jest w kancelarii.
Dodaj swój komentarz



Najnowsze artykuły
- Festiwal Wody i jubileusz 20-lecia ZGK w Górze Kalwarii
- Dlaczego po weekendzie albo urlopie nadal czujemy zmęczenie?
- Na dwóch kółkach z dwoma promilami po Pijarskiej
- Jak wybrać najlepsze studio tatuażu w Warszawie
- Wzmożony ruch wojsk – spokojnie, to ćwiczenia!
- Wianki na Urzeczu 2026 - Urzeckie sploty
- Srebro i brąz dla zawodników FC Centrum Tang Soo Do
- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Baniosze odwiedzili piaseczyńskich policjantów
- Policjantka odwiedziła przedszkolaki z gminy Góra Kalwaria
- Jakie elementy najczęściej obejmują szkolenia transportowe?
Ostatnio na forum
***: Brawo panowie. Tylko szybkość i zdecydowanie przynosi efekty.
Na dwóch kółkach z dwoma promilami po PijarskiejX: Jaka to Pijarska
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę Kalwariędo Pana Rajmunda: Typowe stwierdzenie kogoś kto chce pomyślał sobie "zostanę politykiem"....
"Nie możemy wyjść z posesji". Mieszkanka chce ograniczenia tonażowegoXyz: Ale ta pani sama nie zgodziła się, aby robić koło niej asfalt. Myślała,...
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę KalwarięRajmund Wiśniewski: Do 'do Pana Rajmunda' nie odbiegaj proszę od tematu




Ostatnio dodane ogłoszenia
błąd
Bóg Gniewu
park&park
monika bartys
Mieszkaniec
pr