Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Wszedł na drzewo i nie potrafił z niego zejść. Zaalarmował policję

Dodano: 7 czerwca 2021; Wczoraj po południu policjanci z Góry Kalwarii zostali poinformowani o mężczyźnie który wspiął się na wysokie drzewo i nie potrafił już niego zejść.

Na miejscu przybyły trzy zastępy straży pożarnej, samochód ratowniczy z drabiną, rozstawiono skokochron. Gdy strażacy przy pomocy drabiny ściągnęli mężczyznę na ziemię ten zbiegł. - Policjanci ustalili już jego dane osobowe. 29-latek może liczyć się teraz z koniecznością zapłaty za koszty związane z akcją - informuje nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Jak się okazuje, takich zgłoszeń na terenie całego powiatu w ostatnich dniach było więcej. Przykładem było zgłoszenie o uprowadzeniu małego dziecka. Mężczyzna dzwoniąc na numer alarmowy 112 poinformował o szczegółowym przebiegu tego dramatycznego wydarzenia. Opisał pojazd i sprawców. Przybyli w trybie alarmowym funkcjonariusze zastali zgłaszającego, który stwierdził, że chciał tylko sprawdzić ich czujność. Za swoje sprawdzenie otrzymał 200 złotowy mandat. O rozwiązanie kolejnego pilnego problemu zwróciło się także pewne małżeństwo z Piaseczna, od policjantów zażądali wyjaśnienia zdrady której rzekomo dopuściło się jedno z nich.

- Pamiętajmy, każde bezzasadne wezwanie to narażenie się na odpowiedzialność prawną i finansową. Jednak co najważniejsze w tym samym czasie ktoś naprawdę może tej pomocy potrzebować! - podkreśla nadkom. Jarosław Sawicki.

(mat)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (12)

Nieznany

Data: 7 czerwca 2021, 14:17 Ja tam żadnej policji nie widziałem nawet przez chwilę

Kbw

Data: 7 czerwca 2021, 14:24 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Aga

Data: 7 czerwca 2021, 14:58 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Zły

Data: 7 czerwca 2021, 16:03 Ludzie ich sprawdzają bo wiedza ze policja nigdy nie przyjeżdża jak się ich wezwie albo przyjeżdzają po 2 godzinach gdzie jest juz spokojnie.

mieszkaniec

Data: 7 czerwca 2021, 16:04 Trzeba wytropić powiązania tych osób może biorą środki od tego samego dostawcy ?

Marek

Data: 7 czerwca 2021, 18:05 Niech ten p... Sawicki zastanowi się co mówi. Istniało realne zagrożenie . Ten człowiek mógł spaść i zrobić sobie krzywdę .. więc niech p... Sawicki zrozumie że dla społeczeństwa jako policjant jest nikim . Pro... Ma większy szacunek społeczeństwa niż policja .

tiruriru

Data: 7 czerwca 2021, 22:17 Najgorsze, że każdemu normalnemu człowiekowi byłoby zwyczajnie wstyd po odwaleniu takiej akcji, a ten typ będąc już w koszu jeszcze odstawiał gwiazdę osiedla. Za hajs podatników baluj.

nie

Data: 8 czerwca 2021, 08:07 Mam nadzieje, że poniesie odpowiedzialność za swoją głupotę.

Kowal

Data: 8 czerwca 2021, 10:24 A to nie był nasz gwiazdor przypadkiem? :D

...

Data: 8 czerwca 2021, 15:11 Tak tak, ten człowiek jest dobrze znany policji.

Starszy Zberek

Data: 9 czerwca 2021, 12:38 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Freak

Data: 11 czerwca 2021, 16:27 Ten kolo podobno założył się o 100 zł że będzie w internetach...