Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Wyjątkowy dzień dla emerytów z Baniochy

Dodano: 25 maja 2021; We wtorek oficjalnie otwarto Siedzibę banioskiego koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Miejscowi i okoliczni seniorzy mogą się spotykać w nowo powstałej filii Gminnej Biblioteki Publicznej przy ul. Puławskiej 9 w Baniosze. Dodatkowo świętowano osiem lat istnienia koła.

– To wyjątkowy dzień. Nareszcie mamy swoje miejsce. Jestem szczęśliwa i wdzięczna panu burmistrzowi – powiedziała Barbara Kołodziejska, przewodnicząca koła (liczącego ponad 120 osób).

Podczas uroczystości burmistrz Arkadiusz Strzyżewski podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do powstania siedziby banioskiego koła (m.in. Radzie Miejskiej za podjęcie stosownej uchwały), ale też tym, dzięki którym działa koło. Szczególnie pani przewodniczącej oraz inicjatorowi Andrzejowi Pietrzakowi, mieszkańcowi Baniochy, byłemu radnemu gminy Góra Kalwaria.

(Info i fot. UMiG Góra Kalwaria)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (7)

hydrofor

Data: 25 maja 2021, 20:18 Zamienił szpadel na nożyczki .

Joki

Data: 26 maja 2021, 16:50 Czy pani Teresa J. Już zdążyła dopisać to do swojej listy zasług? Trzeba mieć tupet żeby pojawić się na otwarciu miejsca któremu było się przeciw. No ładnie. Zasługi, zasługi, zasługi! Ważne żeby widzieli .

Żenada

Aha

Data: 26 maja 2021, 19:18 To w domku u kogoś nie mogli zrobić siedziby raczej biedni nie są gmina musiała zadziałać ? Dlaczego Panie Burmistrz Asior droga główna na mieście powoduje nadmierne wibracje w zawieszeniu wielu pojazdów które jeżdżą ta droga ? Pewnie przez to,że Pana ekipa popsuła drogę i nie naprawiła

Uff

Data: 26 maja 2021, 23:00 Pietrzak szykuje się na radnego?
Uaktywnił się , przetrwał w zapomnieniu i teraz powraca na fali.
Czy nas czeka w następnym wyborach samorządowych? Strach się bać.


Wyborca

Data: 27 maja 2021, 13:40 Ale wy ludzie zawistni jesteście. Zamiast się cieszyć, że macie coś nowego, fajnego to od razu wszystko be.

piok

Data: 10 czerwca 2021, 14:24 Aha - jaki trzeba byc tepym i zawistnym zeby straszym ludziom zalowac miejsca dla siebie , mozliwosci spotkan a nie tylko siedzenia w domu.
Co do drogi na miesice jak piszesz (zapewne ci chodzi o GK) to remont ma sie rozpoczac do konca wrzesnia i nie bedzie go robila gmina tylko dyrekcja drog i mostow i dla tego byly wymianiane instalacje ale jak ktos taki jak ty mogl to sprawdzic lepiej wypisywac zawistne i malo inteligentne tresci

piok

Data: 10 czerwca 2021, 14:25 Hydrofor - zamienil mozg na hydrofor