Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Wystawili mandaty na blisko 12 tysięcy złotych

Dodano: 5 października 2021; Miniony weekend pomimo słonecznej pogody, okazał się być pracowity dla policjantów piaseczyńskiej drogówki. Nie zabrakło kierujących na podwójnym gazie oraz przekraczających dozwoloną prędkość. Zatrzymano 13 dowodów rejestracyjnych, wystawiono mandaty na blisko 12 tysięcy złotych.

Brak odpowiedzialności oraz ostrożności - to zachowania kierujących, którzy zostali zatrzymani przez drogówkę w naszym powiecie. Funkcjonariusze są szczególnie wyczuleni na przekraczanie dozwolonej prędkości, bo to ona  jest jedną z głównych przyczyn kolizji i wypadków.

Mundurowi podczas weekendu ujawnili między innymi 45-letniego nietrzeźwego kierującego, który „wydmuchał” prawie dwa promile alkoholu.

Policjanci nie dali przyzwolenia także dla piratów drogowych. Zatrzymali 13 dowodów rejestracyjnych i wystawili blisko 50 mandatów na łączną kwotę sięgającą 12 tysięcy złotych. W trakcie tych kilku dni ujawnili kierujących, którzy nie zdjęli nogi z gazu, przekraczając  dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze to nasza wspólna sprawa. Zachowajmy ostrożność i zdejmijmy nogę z gazu!

(asp. Magdalena Gąsowska, fot. KPP w Piasecznie)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (8)

Kierowca

Data: 5 października 2021, 08:49 Fajno wreszcie gmina będzie bogata, będzie na remonty dróg, kierowcy będą jeździć bez przeszkód, szybciej, będzie więcej mandatów, będzie na drogi, szybciej dojedziemy do celu, będzie więcej mandatów. .

Marek

Data: 5 października 2021, 10:41 @Kierowca.. Nie masz racji . Znów gmina przewali kasę na lewo. Zrobią kolejny park za ponad milion . Albo jeszcze coś wymyślą .

Kleofas

Data: 5 października 2021, 10:50 Do kierowca
Brawo. Kolejny debilny komentarz. Tak trzymaj

do @Marek i @Kierowca

Data: 5 października 2021, 14:16 Wasze komenty są z cyklu \"nie wiem, ale się wypowiem\".
Kasa z mandatów Policji nie idzie na rachunek gminy.

BudzetMandatowy

Data: 5 października 2021, 16:59 Maja budzet mandatowy to musza go zrealizowac

Marek

Data: 5 października 2021, 18:26 Do osoby krytykującej moją osobę... Przecież to jest tak oczywiste że mandaty wystawiane przez policję tylko i wyłącznie do skarbu państwa. Co innego mandaty wystawiane przez straż miejską . Ale to jest tak oczywiste że nawet nie trzeba o tym mówić.. poprostu nie zrozumiałeś lub nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi .

Nick

Data: 5 października 2021, 19:30 Ładne żniwa, ale chętnych nie brakuje na mandaty ;)

Hahahaha

Data: 6 października 2021, 11:53 W socjalizmie niedługo na koń ludzie wrócą przy takich debilnych przepisach