Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Wywalczony, wypracowany i uczciwie zdobyty brąz

Dodano: 13 września 2020; Brązowy medal z zawodów European Kick Boxing Challenge 2020 w Sulejówku przywiózł zawodnik klubu Tang Soo Doo Góra Kalwaria, Stanisław Nowicki.

Bardzo emocjonujące wydarzenie organizowane z ramienia Polskiego Związku Kick Boxingu, w którym wzięło udział ponad 220 zawodników z 32 klubów sportów walki. Dynamiczne walki z szybkimi zwrotami akcji. Aż miło było patrzeć na poczynania naszego klubowicza. Wywalczony, wypracowany i uczciwie zdobyty brąz w Soft Stick Kadet Młodszy +155.

Point Fighting niestety przegrany w pierwszej walce z jak się potem okazało z mistrzem kategorii Kadet Młodszy +47. Mieliśmy trochę mało szczęścia w losowaniu pierwszej walki otwierającej drogę do kolejnych potyczek. Mimo wszystko bardzo cieszy fakt, że walka była z "pazurem" i nie została łatwo oddana. Przeciwnik był starszy, dużo wyższy i bardzo bardzo szybki, co jednak nie przeszkodziło naszemu Stanisławowi zdobyć kilkanaście efektownych punktów i z honorem podjąć walkę w tej formule. Tego dnia pokazaliśmy, że Góra Kalwaria to waleczne miasto.

Jestem dumny z naszych podopiecznych oraz z kalwaryjskiego Fight Clubu w jakim na co dzień szlifujemy sportowe "diamenty".

Dziękuję za wspaniałą atmosferę zaprzyjaźnionym klubom, trenerom i znajomym. Wygląda na to, że ta impreza wpisuje się w nasz stały kalendarz.

Zapraszamy na relację wideo na naszej stronie FB www.facebook.com/TsdGoraKalwaria/

(inf. prasowa)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Centrum TSD

Data: 13 września 2020, 13:27 Wideo relacja z wydarzenia.

https://www.facebook.com/tom.tomasz.37/videos/pcb.3582127428499143/3581914398520446/?type=3&theater

Zapraszamy na treningi
Tang Soo.