Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Z granatem ręcznym na... sąsiada

Dodano: 11 sierpnia 2021; Policjanci, a także inne służby zostały postawione w stan gotowości, po otrzymaniu zgłoszenia o wrzuceniu granatu na jedną z posesji.

Dyżurny piaseczyńskiej komendy został powiadomiony, że na teren prywatnej posesji  został wrzucony przedmiot przypominający granat ręczny przez... sąsiada. Sytuacja była o tyle trudna, że mężczyzna groził, iż takich "zabytków z czasów wojny" posiada w swoim domu jeszcze więcej. Do działań niezwłocznie poderwane zostały znaczne siły policyjne, w tym również zespół minersko- pirotechniczny oraz funkcjonariusze z samodzielnego pododdziału kontrterrorystycznego policji.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że właściciel posesji i jego 52-letni sąsiad od dłuższego czasu pozostają w konflikcie. Między mężczyznami dochodziło już wcześniej do ostrej wymiany zdań. W końcu eskalacja negatywnych emocji i złości miała swój finał, kiedy to 52-latek pod wpływem alkoholu wrzucił granat na teren posesji sąsiada. Dziś wiemy, że zagrożenia wybuchem nie było, i był to jedyny egzemplarz z rzekomej kolekcji.

W związku z tym zdarzeniem mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i pozostanie tam do wyjaśnienia sprawy przez wydział dochodzeniowo- śledczy.

asp. Magdalena Gąsowska/rm
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (8)

Kargul

Data: 11 sierpnia 2021, 10:20 Pawlak z Kargulem !! Sąd , sądem a sprawiedliwość w końcu wraca w ręce Ludu.

Freak

Data: 11 sierpnia 2021, 10:53 Jaki granat, to sama skorupa która nie stwarza żadnego zagrożenia..no chyba że ktoś w głowę dostanie

Marcins

Data: 11 sierpnia 2021, 11:55 A w jakiej miejscowości było to zdarzenie? A!

DZIDZIUŚ

Data: 11 sierpnia 2021, 12:43 Wszystkim należą medale za odwagę komendantowi to nawet dwa bym dał za podjęcie decyzji o aresztowaniu brakowało tylko śmigłowca i wozów pancernych jak w magdalence powinny jeszcze wydzielić strefę zagrożenia wybuchem 2 km., nagrać film z akcji i puścić w telewizji jaka to policja zdolna ..Śmiechu warte.

Marta

Data: 11 sierpnia 2021, 20:19 Sezon ogórkowy, autor pisze dla samego pisania.

Kazik

Data: 12 sierpnia 2021, 05:53 Czy są inne granaty np. nożne ?

kapitan

Data: 12 sierpnia 2021, 09:17 @Kazik - oczywiście że są - warto czasem poczytać zanim się napisze szyderczy komentarz

Józiek

Data: 12 sierpnia 2021, 20:12 @kapitan
W zasadzie niczego nie wyjaśniłeś też bym chętnie zaczerpnął garść wiedzy, ale ty jej nie masz.