Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Trwają poszukiwania 31-letniego Alana Słomczyńskiego

Dodano: 20 listopada 2020; 31-letni Alan Słomczyński po raz ostatni był widziany w niedzielę 15 listopada przy ulicy Wyszyńskiego w Górze Kalwarii, i oddalił się w kierunku ul. Żwirki i Wigury.

Alan Słomczyński ma około 195 cm wzrostu, włosy ciemne krótkie. Ubrany był w kurtkę koloru czarnego, spodnie szare dresowe, granatową bluzę z czerwonymi napisami. Buty Nike koloru czarnego z żółtymi sznurówkami.

Cechy charakterystyczne: blizna na twarzy, i liczne tatuaże.

Wszystkie osoby, które go widziały lub znają jego aktualne miejsce pobytu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem telefonu 47 72 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

(mat)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

Alojzy Ptyś

Data: 20 listopada 2020, 15:36 Trwają poszukiwania , a dalej : \"Wszystkie osoby, które go widziały lub znają jego aktualne miejsce pobytu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem telefonu 47 72 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.\"

To znaczy ,że policja tylko pośredniczy w poszukiwaniach
jest podwykonawcą.
To znaczy że policja tylko pośredniczy !

hehehe

Data: 23 listopada 2020, 08:28 jak zwykle oni potrafia tylko cmentarze zabezpieczyc i prezesa xD

Jaś

Data: 24 listopada 2020, 12:14 A co wy nie wiecie co się dzieje na ziemnym kawałku żwirki i Wigury - wymiany z ręki do ręki. Absolutnie nie twierdzę że ten chlopak mial cokolwiek wspólnego z tym tematem . Jednak miejsce nie jest bezpieczne .

Ja

Data: 7 grudnia 2020, 14:56 Co oznacza co dzieje się na ziemnym kawałku Żwirki i Wigury? On nie był stąd, nie miał tu znajomych...
Więc nawet jeżeli coś dzieje się tam nie tak to raczej bez związku ze sprawą