Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Zaopatrzenie biur Warszawa: 5 rad jak wybrać dostawcę?

Dodano: 20 listopada 2020; Dla przedsiębiorcy kluczowa jest logistyka zaopatrzenia w biurze. Przerwy w pracy z powodu braku podstawowych akcesoriów biurowych są niedopuszczalne. Niezbędny jest też sprawny i szybki serwis urządzeń np. drukarek, ksera czy ploterów. Czym zatem powinien wyróżniać się dobry dostawca, aby nasza firma mogła gładko działać? W artykule przedstawiamy 5 rad, którymi warto się kierować przy wyborze właściwego zaopatrzenia do biura!

Czego potrzebuje Twoje przedsiębiorstwo?

Pewnie dobrze znasz potrzeby swojej firmy. Bez problemu podejmujesz decyzje, które rzeczy są w pracy niezbędne, a które to tylko dodatkowy koszt. Ale nawet pomimo cyfryzacji i przeniesienia się do chmury nadal potrzebujemy podstawowych akcesoriów. Nie uciekniemy od segregatorów, dziurkaczy, zszywaczy, długopisów, zeszytów, ołówków, kopert… można by tak wymieniać dalej.

Nadal jest wiele przedmiotów, bez których nie obędzie się żadne biuro. Najlepiej zatem, aby nasz dostawca miał szeroki wachlarz akcesoriów z każdej półki cenowej. Także od renomowanych producentów. Jednak same akcesoria to za mało. W biurze mamy urządzenia, które potrzebują obsługi. Warto połączyć dostawę z obsługą biura. Ale czym kierować się przy wyborze właściwego usługodawcy?

Rada nr 1: Jakość produktów i obsługi dostawcy

To elementarne kryterium doboru usługodawcy. Dostarczone akcesoria muszą należycie działać. Po co komu długopis, który nie pisze? Biuro przedstawia nasze podejście do pracy oraz klienta. Nie możemy sobie pozwolić, aby taki drobiazg jak artykuły biurowe był naszą anty-wizytówką.

Tak samo z obsługą sprzętu biurowego. Niedziałająca drukarka, albo zepsute ksero mogą nawet unieruchomić nasza firmę. Nie wystarczy tylko naprawić problem. Dobry usługodawca powinien sprawdzić, co było przyczyną usterki. Tak, aby za chwilę nie powtórzyła się podobna sytuacja.

Rada nr 2: Elastyczny zakres usług

Wybór oferty u dostawcy akcesoriów biurowych powinien być na tyle szeroki, aby zaspokoić nasze wszystkie potrzeby. Nawet te przyszłe, których aktualnie nie bierzemy jeszcze pod uwagę. Szeroki zakres oferty i usług pozwoli nam uniknąć niepotrzebnej straty czasu, przy poszukiwaniu innego dostawcy.

Rada nr 3: Indywidualne podejście do naszych wymagań

Każda firma ma swoją specyfikę. To często dzięki niej odnosi sukces i zdobywa klientów. Niewidocznym elementem, który sprawia, że firma zyskuje przewagę nad konkurencją jest logistyka. Pracownicy mogą działać lepiej, szybciej i mądrzej, gdy mają pod ręką pomocne akcesoria.

W tym punkcie, kluczowe jest indywidualne podejście dostawcy do potrzeb przedsiębiorcy. Jeżeli usługodawca zrozumie nasze priorytety, będzie mógł zaopatrzyć nasze biuro w najlepszy możliwy sposób. Potrzebna jest jednak do tego otwartość na klienta.

Rada nr 4: Cena usług dostawcy artykułów biurowych

Dla branży zajmującej się zaopatrzeniem biur, niska cena nie musi się wiązać z niską jakością usług. Mając dobry kontakt z renomowanymi markami producentów, mogą oni negocjować najlepsze ceny za wysokiej wartości akcesoria.

Zwracając uwagę na cenę pamiętajmy, aby nie zapomnieć o jakości. Dobry dostawca potrafi umiejętnie zoptymalizować oba kryteria. Dzięki temu otrzymamy dobrą usługę w rozsądnej cenie.

Rada nr 5: Terminowość i lokalizacja

Pilny projekt zatrzymał się w miejscu, bo zabrakło tuszu, albo papieru w drukarce? Nie możemy pozwolić sobie na przestoje w firmie. Dlatego terminowość to fundament dobrej współpracy z dostawcą akcesoriów biurowych. Żeby wszystko trafiło do naszej firmy na czas, najlepiej zadbać o to, aby zaopatrzenie pochodziło od lokalnego usługodawcy.

Jaki dostawca usług i akcesoriów biurowych w Warszawie?


Znalezienie odpowiedniego usługodawcy dla naszej firmy nie jest łatwe. Powyższe rady pozwolą jednak podjąć nam lepszą decyzję. Jeśli szukasz zaopatrzenia do biura w Warszawie, które cechuje się najlepszymi praktykami - wejdź na stronę: https://mytoner.pl/biura-i-szkoly/ i sprawdź naszą ofertę. Nie pożałujesz!