Zapraszamy na wieczór wyborczy z GoraKalwaria.net!

Dodano: 2 kwietnia 2024; GoraKalwaria.net Już w najbliższą niedzielę 7 kwietnia jedno z najważniejszych wydarzeń dla naszej małej ojczyzny, czyli wybory samorządowe. Ich nieoficjalne wyniki będziemy przedstawiać w relacji na żywo na łamach naszego portalu GoraKalwaria.net. Startujemy w niedzielę po godzinie 21.00. Zapraszamy!


News will be here

W niedzielę 7 kwietnia mieszkańcy wybiorą burmistrza Góry Kalwarii, radnych Rady Miejskiej w Górze Kalwarii, a także radnych Rady Powiatu Piaseczyńskiego oraz radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Nadchodzące wybory będą niezwykle ważne, bowiem od nich będzie zależało kto przez najbliższe pięć lat będzie decydował o naszych lokalnych sprawach.

Przez ostatnie tygodnie na łamach GoraKalwaria.net staraliśmy przekazywać najważniejsze informacje na temat zbliżających się wyborów. Można było u nas znaleźć sylwetki kandydatów na burmistrzów, a także listy kandydatów na radnych gminnych i powiatowych.

Już dzisiaj zapraszamy na wieczór wyborczy z GoraKalwaria.net. Startujemy w niedzielę po godzinie 21.00.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (7)

mieszkaniec

Data: 2 kwietnia 2024, 13:01 jak to śpiewał klasyk: tak, ale po co?
nie spodziewajmy się, że tego dnia będzie nowy burmistrz, ponieważ jest tylu kandydatów, że głosy się rozłożą i będzie druga tura wyborów, a w niej?
zabawmy się w typowanie 2 kandydatów, którzy przejdą do drugiej tury, oraz zwycięzcy.
ja stawiam na Panią Olę i Pana Arkadiusza, choć mocno kibicuję Panu Jankowi - rozbawił mnie chłop do łez, więc byłoby wesoło pod jego rządami.
Zwycięzcę będę typował 8 kwietnia, ale życzę powodzenia wszystkim odważnym kandydatom

nowy

Data: 2 kwietnia 2024, 14:51 jak się bawić to się bawić. Stawiam na Ole

Wyborca

Data: 2 kwietnia 2024, 16:37 Proponuję kogoś z PO to pieniądze będą płynąć szerokim strumieniem .Kogo proponujecie? Życzę mądrych wyborów .

Tolek

Data: 3 kwietnia 2024, 01:20 ja stawiam na Tolka Banana 😏

Zły

Data: 3 kwietnia 2024, 08:15 @wyborca Pieniądze dla formacji PO płynęły zawsze, ale głównie do ich kieszeni. A później immunitet albo łaskawe sądy....

Bolec

Data: 3 kwietnia 2024, 08:59 @Zły
nie wykluczone, że możesz mieć rację, ale czy ktoś postawił im zarzuty prokuratorskie i sąd skazał kogoś za to, co sugerujesz? jeśli nie, to zastanów się, co piszesz, bo możesz mieć postawiony zarzut zniesławienia.
A czy po 100 dniach nowych rządów, ktoś postawił zarzuty prokuratorskie za ostatnie 8 lat rządów, m.in. za fundusz sprawiedliwości? czy wychodzą na jaw kolejne afery? czy NIK wysyła zawiadomienia do prokuratury o kolejnych nieprawidłowościach byłych ministrów?

Za Olą

Data: 7 kwietnia 2024, 23:59 Stawiam na Olcie😄