Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Zaszczepimy się od ręki, bez rejestracji

Dodano: 15 lipca 2021; Od poniedziałku 19 lipca w Punkcie Szczepień Powszechnych w hali u zbiegu ulic por. Białka i Artylerzystów w Górze Kalwarii będzie można zaszczepić się bez wcześniejszej rejestracji - informuje gminny samorząd.

Będzie to możliwe pomiędzy godzinami 15.00 a 16.00. Dostępne są szczepionki firm Pfizer oraz Johnson&Johnson.

Osoby, które chcą umówić się na iniekcję w innych godzinach, muszą się zarejestrować:
- poprzez infolinię 989
- za pośrednictwem strony pacjent.gov.pl
- osobiście w punkcie szczepień

Przypomnijmy, iż o uruchomienie Punktu Szczepień Powszechnych gmina starała się już na początku kwietnia. Jednak dopiero w ubiegłym tygodniu wojewoda oraz Narodowy Fundusz Zdrowia podjęli decyzję o uruchomieniu punktu w Górze Kalwarii.

(mat)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (12)

nikos

Data: 15 lipca 2021, 20:27 A hulajnogi gdzie???

Eugeniusz

Data: 15 lipca 2021, 21:10 Czegoś tu nie rozumiem,gmina starała się od kwietnia ,a teraz szuka klientów.
Uważam że nie było takiej potrzeby.

nikos

Data: 15 lipca 2021, 21:46 Przeczytajcie uważnie ten tekst. \"W przyszłości będzie to kwestia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starych ,ponieważ gdy tylko przekroczy 60-65 lat człowiek żyje dłużej niż produkuje i drogo kosztuje społeczeństwo. Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic do społeczeństwa nie wnoszą, bo będzie ich co raz więcej ,a przede wszystkim w końcu głupich. Pozbędziemy się ich sprawiając, że uwierzą ,ze to dla ich własnego dobra...
Znajdziemy coś albo spowodujemy pandemię, która dotknie niektórych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirusa ,który uderzy w starego lub wielkiego, to nie ma znaczenia. Słabi ulegną. Przestraszeni i głupi uwierzą i poproszą o leczenie. Zadbamy o zaplanowanie leczenia ,które będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów będzie się dokonywała spontanicznie, sami pójdą na rzeź\"
Tekst z 1981r,z książki napisanej przez Jaquesa Attali, francuskiego ekonomistę i doradcę b. prezydenta Fracji ( F, Mitterranda)

spis powszechny

Data: 18 lipca 2021, 07:24 Ja czekam na rachmistrza, wykorzystałem już cały urlop (przesiedziałem w domu) i cisza.
Były najprzeróżniejsze telefony od fotowoltaiki z banku ,innej maści naciągaczy (ciekawe skąd mają nr. telefonu)i chyba się nie doczekam widzę jaka to lipa.

Ewa

Data: 19 lipca 2021, 15:17 Szkoda że ludzue teraz czekają od 14 w kolejce A drzwi zamkniete!!! Do kogo to zgłaszać, brak jakiejkolwiek informacji

Wyborca

Data: 20 lipca 2021, 19:58 @Nikos Jak będziesz leżał pod respiratorem (czego Ci oczywiście nie życzę) zmienisz punkt widzenia i punkt myślenia. Tylko wtedy może być za późno.

@Wyborca

Data: 21 lipca 2021, 19:25 Tak myślę wyborco ,że dla ciebie...już jest za późno

Wyborca

Data: 22 lipca 2021, 15:22 Istotą szczepienia i jego największą wartością jest to, że ono chroni przed ciężkim przebiegiem i zgonem. Do przemyślenia dla opornych.

@wyborca

Data: 26 lipca 2021, 19:52 W TV ci powiedzieli czy w gazecie wyborczej przeczytałeś? Dziś na Interii podali ,że pomieszanie dwóch różnych szczepionek AZ i Pfizera daje 6 razy większą skuteczność. Tylko nie dodali ,że chodzi o depopulację...

oldman

Data: 27 lipca 2021, 20:21 Gościu z @, spadaj na płaską ziemię. Może Cię zabiorą starożytni kosmici.

całkiem poważnie

Data: 28 lipca 2021, 16:26 @nikos
Jakkolwiek to nie zabrzmi ,niektórych należałoby uśpić dla dobra ich rodzin, społeczeństwa i ich samych.
Każdy zapewne zna takich ,co więcej ma ich na co dzień w zasięgu wzroku ,tylko kto miałby o tym decydować?
Ale z innej strony ktoś stracił sens inny nie rokuje na wyzdrowienie prosi o eutanazję a tu wielki opór !

@całkiem poważnie

Data: 29 lipca 2021, 15:47 Tylko ciekawe kto miałby decydować o eutanazji?Ja czy ty? Dla mnie ta część , która dla chęci wyjazdu za granicę lub wejścia do galerii podjęła decyzję o ekspeymentalnym szczepieniu sama o tej eutanazji zdecydowała...