Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Zderzenie dwóch aut na moście

Dodano: 31 października 2019; Na moście w Górze Kalwarii zderzyły się dwa samochody. Nikt nie został poszkodowany, ale lepiej omijać okolice mostu i dojazdu do niego - ostrzega OSP w Górze Kalwarii.

Informację o kolizji z udziałem dwóch aut potwierdził Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku, nadkom. Daniel Niezdropa. Jak dodał, ruch odbywa się wahadłowo.


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

wizjoner

Data: 31 października 2019, 21:17 Przy następnym zderzeniu,mam nadzieję cały korek przeniesie się na obwodnicę !
A tak po za tym to czas najwyższy wywalić starych radnych którzy kiedyś blokowali zbudowanie obwodnicy - jeden na pewno się znajdzie !

0k

Data: 1 listopada 2019, 09:43 \"ale lepiej omijać okolice mostu i dojazdu do niego - ostrzega OSP w Górze Kalwarii.\"
Bardzo cenna uwaga ,autor powinien dodać że objazd przez Warszawę lub Puławy !

Ja

Data: 1 listopada 2019, 14:01 Taka mała refleksja przejeżdżałem obok , z tego co zauważyłem to była czołówka , pytanie co za idj..ta wyprzedza na moście, odebrać prawko i publicznie wychłostać! Pozdrawiam

Kierowca

Data: 3 listopada 2019, 15:59 Do Ja: W art.24.1 kodeksu drogowego nie ma żadnej wzmianki na temat wyprzedzania w tunelu, na mostach i wiaduktach czyli jak nie ma zakazu wyprzedzania przed i linii podwójnej ciągłej, na którą najedziesz to można wyprzedzać w tych miejscach. Prawo jazdy to chyba tobie powinni odebrać za brak znajomości kodeksu drogowego...

ss

Data: 5 listopada 2019, 23:20 te refleksja, można wyprzedzać na moście chyba ze znaki mówią co innego