Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

ZGK: awaria w centrum miasta

Dodano: 9 lipca 2020; Wykonawca prowadzący prace modernizacyjne w ul. Pijarskiej w Górze Kalwarii uszkodził element sieci wodociągowej - informuje Zakład Gospodarki Komunalnej.

Spółka zapewniła, że trwają już prace naprawcze mające na celu usunięcie awarii i wypływu wody. Ich zakończenie ma nastąpić jeszcze w czwartek w godzinach wieczornych.

Braku wody muszą się spodziewać mieszkańcy ulic: Dominikańskiej, Pijarskiej (od Kalwaryjskiej do ul. Grota-Roweckiego), Ks. Sajny, Lipkowskiej, Saperów, Artylerzystów, Piłsudskiego, 3. Maja, Białka i Armii Krajowej.Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (10)

hehehe

Data: 9 lipca 2020, 15:00 mieli naprawiac nie uszkadzac!!! trzeba wezwac grupe specialna asiora!! hahaahaha

Awarija

Data: 9 lipca 2020, 15:41 Znowu?!

Oleksy

Data: 9 lipca 2020, 16:07 A o Strażackiej zapomnieli !
Jak zwykle.

Krzysztof

Data: 9 lipca 2020, 16:47 Podwykonawca jeśli już .

Oki

Data: 9 lipca 2020, 16:54 Psełdo firma wykonująca remont w ulicy spowodowała awarię. Powinni za to odpowiedzieć.

Gaja

Data: 9 lipca 2020, 17:02 Coś często te awarie a potem leci tak zanieczyszczona woda że zapycha zaworki przy dolnopłukach, sitka w kranach i prysznicach które trzeba często wymieniać.

NN GK I PA PA

Data: 9 lipca 2020, 18:05 Braku wody muszą się spodziewać mieszkańcy ulic: Dominikańskiej, Pijarskiej (od Kalwaryjskiej do ul. Grota-Roweckiego), Ks. Sajny, Lipkowskiej, Saperów, Artylerzystów, Piłsudskiego, 3. Maja, Białka i Armii Krajowej.
Dziękujemy za w miarę sprawną akcje usunięcia awarii pozdrawiamy pozdrawiamy majstra co uszkodził element sieci wodociągowej brawo ty nie ma co

Matti

Data: 9 lipca 2020, 19:06 Będzie ta woda dziś? Bo to już przesada żeby tyle czasu to naprawiać!

Hmmm.

Data: 10 lipca 2020, 07:44 To jeszcze nic. Poczekajcie jak wejdą w ulicę Dominikańską. Tam dopiero będą niespodzianki pod ziemią. Istny labirynt podziemnych mediów nigdzie nie zinwentaryzowanych. Poprzednia władza miała na to pomysł. Ci podejrzewam że nie. Pozbyli się ludzi którzy mieli te sieci w jednym palcu. Mieszkańcom tej ulicy radzę zaopatrzyć się w dużą ilość butelek z wodą. Ja czekam i uśmiecham się pod nosem. Panu prezesowi radzę dobrze zdezynfekować beczkę na wodę dla ludności. Ja na pewno sprawdzę czy ma odpowiednie badania. Swoją drogą to dziwne że za poprzedniej władzy pokazywała się bakteria coli a po nastaniu nowej cud. Ani jednej informacji o skarzeniu.

wojtek

Data: 11 lipca 2020, 18:40 Hmmm,całkowicie się z Tobą zgadzam.Dodam tylko w ramach obrony wykonawcy ,że po omacku to można się w podchody bawić.Skąd ludzie z drugiego konca kraju mają wiedziec gdzie jest instalacja wodociągowa ,gazowa,kanalizacja.Bez map mogą sobie improwizować.Jak ktoś nie ma pojęcia o takich pracach to nie powinien otwierać żuwaczki.