Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Zimowe rozgrywki Mazowsza w Taekwon-do

Dodano: 23 marca 2022; Ostatni i bardzo pracowity dzień kalendarzowej zimy roku 2022 kalwaryjscy fighterzy klubu Centrum Tang Soo Do spędzili uczestnicząc w Mistrzostwach Mazowsza Taekwon-do ITF w miejscowości Dębe Wielkie koło Mińska Mazowieckiego. Po całodniowych zmaganiach wracamy do domu z 2-ma pucharami w dwóch konkurencjach technicznych.

Igor Piotrowski - Uczeń Szkoły Podstawowej w Kątach. Zdobyte srebro i tytuł Vice Mistrza Mazowsza w kategorii "Kadet". Doskonały występ w układach technicznych kategorii open. Przegrany w finale z zawodnikiem Wołomińskiego klubu Sztuk Walk po dogrywce.

 

Stanisław Nowicki -Uczeń Szkoły Podstawowej w Baniosze.Wspaniale zdobyty brąz. Najmłodszy rocznikowo oraz stopniem uczestnik kategorii układy formalne otwarte "Junior Młodszy". Wywalczona trzecia lokata po bardzo dobrym pojedynku i dogrywce z dużo starszym zawodnikiem stanisławowskiego klubu Tang Soo Do Ronin.

 

Alan Wożniak - zacięty pojedynek jedynego uczestnika formuły Light Contact Junior. Przegrana po bardzo emocjonującej potyczce. Pierwszy występ w tak dużym turnieju i zdobyte cenne doświadczenie w walce z wysokiej klasy zawodnikiem z klubu Tang Soo Do Ronin.W wydarzeniu wzięło udział ponad 180 zawodników z województwa mazowieckiego.

Fot. Tomasz Nowicki

(Tang Soo)

Link do relacji z wydarzenia: https://youtu.be/VgGQe1Cyt5E

 
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Fight Club TSDGK

Data: 23 marca 2022, 13:48 Nasi kalwaryjscy podopieczni stanęli na wysokości zadania!
Zobaczcie sami https://www.youtube.com/watch?v=VgGQe1Cyt5E

Zapraszamy na treningi z najlepszymi kalwaryjskimi fighterami TSD.