Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Zmiana organizacji ruchu na ul. Puławskiej

Dodano: 20 grudnia 2020; Od dzisiaj kierowcy mogą korzystać z nowej tzw. zawrotki na węźle Puławska.

Dzięki tzw. zawrotce kierowcy mają dodatkową możliwość zjazdu z S2 w ul. Puławską w stronę centrum. Takie rozwiązanie będzie dostępne do zakończenia budowy ursynowskiego odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy.

Z nowej zawrotki mogą skorzystać wyłącznie kierowcy jadący S2 od zachodu. Zamiast zjeżdżać docelową łącznicą węzła i na skrzyżowaniu z ul. Puławską skręcać w lewo, mogą przejechać trasą główną, a następnie skręcić w lewo i poprzez łącznicę zjazdową od strony Ursynowa dotrzeć do skrzyżowania. Tu w kierunku centrum można skręcić z trzech pasów.Tymczasem portal tvnwarszawa.pl podaje, że w pierwszej połowie tygodnia pierwsi kierowcy będą mogli przejechać Południową Obwodnicą Warszawy. Na 15-kilometrowej trasie znajdą się cztery węzły: Warszawa Wilanów (Przyczółkowa), Wał Miedzeszyński, Patriotów, Lubelska oraz nowy most.

(mat)

Fot. GDDKiA / Krzysztof Nalewajko


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

Aaaa

Data: 20 grudnia 2020, 23:18 Polska od 25 lat bardzo , bardzo się zmieniła.... na duży plus. Na szczęście jesteśmy w UE ( kontrolę) bo wiekszosc ( nie wszyscy) mających władze i wpływy...,... . Jeden drugiego jakby mógł to na jodełkę ...... . Będzie dobrze i życzę każdemu jak najlepiej. Zawsze będzie od kogo pożyczyć. Zawsze życzmy sąsiadowi jak najlepiej bo jest się na kim wspomóc. Dobranoc.

Hahahaha

Data: 21 grudnia 2020, 09:09 Duży plus no rzeczywiście jakbym policzył kasę co powinna być na inwestycje a była puszczana do kieszeni elitek to rzeczywiście są na DUZY PLUS .. jakby zliczyć wpływy podatkowe i ile jest z nich jest na prawdę przeznaczane na inwestycje :) mało wymagający naród byleby nie było jak na Ukrainie i będzie dobrze jednak dużo mamy optymistów haahah

Sąsiad_Szatana_665

Data: 21 grudnia 2020, 17:21 Czy Burmistrz Arkadiusz wybiera się na otwarcie obwodnicy do Warszawy? Już nie mogę się doczekać fotorelacji na fb.