Zostań Partnerem lub Uczestnikiem programu Moja Dobra Karta!

Dodano: 21 marca 2024; Materiał promocyjny UMiG w Górze Kalwarii Prowadzisz lokalny biznes? Chcesz być bardziej widoczny i przyciągnąć nowych klientów? Dołącz do naszego programu Moja Dobra Karta i stań się częścią naszej społeczności!


News will be here

Dlaczego warto zostać naszym Partnerem?

1. Nowi klienci: posiadacze Mojej Dobrej Karty mogą korzystać z ofert i zniżek w Twoim biznesie, co zachęci ich do częstszych odwiedzin i zakupów.

2. Wsparcie lokalnej społeczności: dołączając do programu karty mieszkańca, przyczyniasz się do rozwoju lokalnej społeczności poprzez udział w promocji lokalnych firm i zachęcaniu mieszkańców do wspierania lokalnej gospodarki.

3. Partnerstwo społeczne: współpracując z nami, możesz uczestniczyć w różnych wydarzeniach społecznościowych i promocyjnych, co umożliwi nawiązanie kontaktów biznesowych i budowanie więzi z naszą społecznością.

4. Zwiększona widoczność: będziesz promowany jako jeden z naszych Partnerów na naszej stronie internetowej, w mobilnej aplikacji oraz w portalach społecznościowych, zwiększając swoją widoczność wśród mieszkańców.

Są już z nami: Sklep OMamo!, Foto-Ogrodnik, Lili Butik, Sklep Eko Zielarka, Sklep Papierniczy Segregator, Sklep Wielobranżowy Chemia, Fryzjer męski NK-Nailove, Cukiernia Piekarnia Góralka, Pizza & Pasta Delizza, Sklep Prymus-AGD, Drogeria Anna, Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii,

Informacje o korzyściach dla Partnerów i Uczestników programu dostępne są na stronie: https://karta.gorakalwaria.pl
 
________________________________________

Załóż kartę mieszkańca gminy Góra Kalwaria i ciesz się benefitami!

Szukasz sposobu, aby uzyskać dodatkowe korzyści i ułatwienia w codziennym życiu? Przyłącz się do naszego programu Moja Dobra Karta i odkryj świat benefitów, które czekają na Ciebie w Twojej gminie!

Dlaczego warto założyć Moja Dobrą Kartę?

1. Korzystaj z bezpłatnych przejazdów liniami L: Uczestnik programu Moja Dobra Karta jest uprawniony do bezpłatnych przejazdów komunikacją autobusową lokalnymi liniami L13, L21, L25, L28, L30 na całych trasach linii.

2. Zniżki w lokalnych sklepach, restauracjach oraz punktach usługowych: Otrzymuj specjalne zniżki i promocje w wybranych sklepach, restauracjach i usługach w Twojej okolicy. Zaoszczędź pieniądze podczas codziennych zakupów i wizyt w restauracjach!

3. Zaproszenia na lokalne wydarzenia: bądź na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami, imprezami kulturalnymi i atrakcjami organizowanymi specjalnie dla mieszkańców.

4. Wsparcie dla lokalnych firm: korzystając z Mojej Dobrej Karty wspierasz lokalne firmy i przedsiębiorców, którzy oferują specjalne zniżki i promocje dla naszej społeczności.

Jak stać się właścicielem Mojej Dobrej Karty dowiecie się Państwo tu: https://gorakalwaria.pl/wiadomosci/81509/moja-dobra-karta--program-korzysci-dla-mieszkancow-gminy-gora-ka

APLIKACJA NA TELEFON. Dla Państwa wygody dostępna jest nie tylko tradycyjna karta plastikowa z chipem (którą należy mieć jeśli jesteśmy zainteresowani kodowaniem biletów długookresowych ZTM Warszawa. Dotychczas wydana karta metropolitalna nie traci ważności, ale nie zastępuje karty mieszkańca). Uruchomiliśmy również aplikację na smartfony z mobilną wersją karty. Jest ona dostępna bezpłatnie w sklepie Google Play (dla telefonów z Androidem) lub App Store (dla iPhone’ów) pod nazwą Moja Dobra Karta Góra Kalwaria. Uwaga – karta mobilna nie umożliwia kodowania biletów długookresowych ZTM Warszawa.

Dołączając do naszego programu Moja Dobra Karta, dołączasz do społeczności, która dba o swoich mieszkańców i stara się zapewnić im najlepsze doświadczenia.

Kontakt w sprawie Mojej Dobrej Karty: 22 484 33 29, 22 484 33 11, mojadobrakarta@gorakalwaria.pl