Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Życzenia świąteczne dla mieszkańców DPS

Dodano: 1 grudnia 2021; Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To dla wielu z nas czas wyjątkowy, pełen radości, ciepła oraz rodzinnych spotkań przy świątecznym stole. Lecz nie dla każdego – są w śród nas osoby samotne, chore, mieszkające w domach opieki. Te osoby potrzebują bliskości, serdeczności, chwili uwagi czy zainteresowania drugiego człowieka.

Wspólnie sprawmy, by na twarzach mieszkańców domów pomocy społecznej pokazał się uśmiech, a w sercach zagościła radość. Zapraszamy mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego do tworzenia własnoręcznych świątecznych kart z życzeniami, wykonanych dowolną metodą. Niech te życzenia będą wyjątkowe, napełniające radością i nadzieją, a także ciepłem i świąteczną atmosferą. Karty zostaną przekazane mieszkańcom domów pomocy społecznej z terenu powiatu piaseczyńskiego.

Karty można zostawiać w holu Starostwa Powiatowego w Piasecznie w dniach 1-15 grudnia 2021 r. roku przy ul. Chyliczkowskiej 14 w Piasecznie

Zdjęcia najciekawszych i najpiękniejszych kart zostaną opublikowane na stronach Bazy Wolontariatu Powiatu Piaseczyńskiego oraz Starostwa Powiatowego w Piasecznie.

Koordynatorka Bazy Wolontariatu Powiatu Piaseczyńskiego
Edyta Banasiewicz
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!