Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

20 lutego wielkie otwarcie Suntago Wodny Świat!

27 stycznia 2020 r.

Największy zadaszony park wodny w Europie właśnie ogłosił oficjalną datę otwarcia, a już dziś ruszyła sprzedaż biletów poprzez nową stronę internetową www.parkofpoland.com. Od 20 lutego 2020 r. pierwsi goście będą mogli skorzystać z wyjątkowych atrakcji Suntago Wodny Świat w Park of Poland.
Czytaj więcej

Koleje Mazowieckie podnoszą ceny biletów

14 stycznia 2020 r.

Koleje Mazowieckie wprowadzą zmiany w cenniku od 1 lutego 2020 r. Podwyżka jest konsekwencją wzrostu opłat za energię oraz płacy minimalnej.
Czytaj więcej

Sojowe świece zapachowe, czyli zdrowy i ekologiczny sposób na wyjątkową atmosferę

12 stycznia 2020 r.

Zapach to wyjątkowy zmysł, który bardzo silnie wiąże się z ludzką pamięcią. To dlatego właśnie perfumy, których używaliśmy parę lat temu, potrafią niemal przenieść nas we wspomnienia z tamtego okresu. Jednak zapach ma jeszcze jedną bardzo ważną funkcję - jest dopełnieniem niepowtarzanej atmosfery.
Czytaj więcej

Gotowy sposób na szybkie i tanie wykończenie wnętrz

10 stycznia 2020 r.


Czytaj więcej

Euro 2020 - jakie Polska ma szanse?

10 stycznia 2020 r.

Imprezą numer jeden w piłce nożnej 2020 roku będą finały Mistrzostw Europy. Udział w turnieju weźmie polska reprezentacja, a kibice już ostrzą sobie apetyty na występy Biało-Czerwonych.
Czytaj więcej

PIT za 2019 rok - nie stój w kolejkach, złóż swoje zeznanie online!

30 grudnia 2019 r.

Już nie tylko media, ale i same urzędy skarbowe zachęcają podatników do tego, aby PIT za 2019 rok składać online. To forma wygodniejsza nie tylko dla podatników, ale i dla urzędników, którym pozwala szybciej uporać się z weryfikacją danych i zwrotem nadpłaconego podatku.
Czytaj więcej

Żywotność baterii w Twoim iPhone – sposoby na jej przedłużenie?

29 grudnia 2019 r.

Wielu użytkowników smartfonów skarży się na coraz szybsze rozładowywanie baterii. Jest to część iPhone, która zużywa się z czasem i niemożliwe jest całkowite zatrzymanie tego procesu. Można jednak zadbać o stan baterii, wyrabiając korzystne nawyki użytkowania telefonu i ładowania baterii. W ten sposób zachowamy jej pełną sprawność nawet przez rok intensywnego użytkowania. Warto zastosować się do wskazówek, gdyż bateria nie jest objęta roczną gwarancją producenta, z wyjątkiem rzadkich przypadków wad fabrycznych. Pomóc nam może za to pogwarancyjny serwis iPhone.
Czytaj więcej

Gadżety reklamowe dla firm

18 grudnia 2019 r.


Czytaj więcej

Witryna cukiernicza – obowiązkowe wyposażenie cukierni i barów

17 grudnia 2019 r.


Czytaj więcej

Mleczko pszczele – uniwersalny lek teraz w Centrum Pszczelarskim Łukasiewicz

16 grudnia 2019 r.

Miód to bez wątpienia jeden z najbardziej wartościowych produktów pochodzenia naturalnego, jakie możemy pozyskać. Dlatego też warto, aby należał do naszego codziennego jadłospisu, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy jesteśmy nieustannie narażeni na czynniki chorobotwórcze. Ważne jednak, aby spożywać produkt całkowicie naturalny, bez dodatku cukru i konserwantów.
Czytaj więcej