Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Najciekawsze miasta Rumunii - co warto zobaczyć?

28 sierpnia 2019 r.

Rumunia jest krajem o bogatej historii i wspaniałej kulturze ludowej, którą warto poznać z bliska. Nie brakuje w niej malowniczych tras turystycznych oraz zapadających w pamięć miast i miasteczek. Które z nich warto odwiedzić w szczególności? Jakie zabytki, muzea i atrakcje czekają na turystów?
Czytaj więcej

Paleta CMYK — co to jest?

28 sierpnia 2019 r.

Paleta CMYK powstała, by usprawnić pracę firm poligraficznych. Jej nazwa pochodzi od angielskich słów oznaczających nazwy kolorów, czyli: cyan, magenta, yellow i key colour/black.
Czytaj więcej

Warszawska Karta Miejska z selfie

27 sierpnia 2019 r.

Warszawską Kartę Miejską można teraz wyrobić w kilka minut. Fotografię potrzebną do karty można zrobić telefonem w Punkcie Obsługi Pasażera ZTM.
Czytaj więcej

Gotujemy z Pawłem Serafinem: Przetwory

25 sierpnia 2019 r.

Każdego roku przychodzi czas pięknej pogody, urodzaju i zbiorów.
Czytaj więcej

Jak przeżyć powrót do szkoły?

22 sierpnia 2019 r.

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie. Jeszcze cieszymy się ostatnimi promieniami letniego słońca, dzieci i młodzież korzystają z wakacyjnego luzu.
Czytaj więcej

Orbitrek – uniwersalny sprzęt do ćwiczeń

20 sierpnia 2019 r.

Wielu Polaków ma problem z nadwagą. Przyczyną jest nie tylko niezdrowe odżywianie, ale przede wszystkim brak aktywności fizycznej. Często szukamy wymówek, że nie mamy czasu na wysiłek fizyczny. Tłumaczymy się nadmiarem obowiązków. A jeżeli dokładnie przyjrzymy się naszym zajęciom w ciągu dnia, okazuje się, że dużo czasu tracimy na oglądanie telewizji czy surfowanie po Internecie.
Czytaj więcej

Modyfikacje hamulców w sleeperze. O czym koniecznie należy pamiętać?

10 sierpnia 2019 r.

Poprawa możliwości samochodu, czy to przez kompleksowy tuning, czy wprowadzanie pojedynczych usprawnień, stała się w ostatnich latach niezwykle modna. Należy jednak pamiętać, że dodawanie autu większej mocy powinno być zawsze poprzedzone odpowiednimi przeróbkami w układzie hamulcowym. Nawet jeśli w grę wchodzi modyfikacja w kierunku tzw. sleepera, czyli samochodu wyczynowego, a nie sportowego.
Czytaj więcej

Ile kosztuje wypożyczenie auta w wypożyczalni na lotnisku w Warszawie?

26 lipca 2019 r.

Wynajem samochodów w Polsce to usługa stosunkowo nowa, ale już zyskała szerokie grono zwolenników. Nie jest to już też usługa kierowana wyłącznie do osób zamożnych.
Czytaj więcej

Jedziesz na wakacje? Powiększ swoje auto

24 lipca 2019 r.

Problem braku wystarczającej ilości miejsca w bagażniku mogą rozwiązać boxy dachowe.
Czytaj więcej

Tania pożyczka pozabankowa – jak wyszukać najatrakcyjniejsze oferty?

22 lipca 2019 r.

Jeżeli w naszym budżecie domowym pojawiają się problemy, szukamy nie tylko szybkiego, ale również taniego ich rozwiązania. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą pożyczkodawcy, którzy oferują swoje produkty przez internet. Z jakich ofert możemy skorzystać i jak je znaleźć? Sprawdźmy!
Czytaj więcej