Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Automatyka przemysłowa – jak wprowadzić ją do swojego zakładu?

25 września 2021 r.

Automatyka przemysłowa staje się coraz częściej wykorzystywanej działem inżynierii w zakładach produkcyjnych. Przynosi wiele korzyści – zwiększa możliwości oraz pozwala umocnić pozycję przedsiębiorstwa na rynku. Sprawdź, jak wprowadzić automatykę przemysłową do swojego zakładu.
Czytaj więcej

Koszt ubezpieczenia samochodu firmowego - co trzeba wiedzieć?

22 września 2021 r.

W dzisiejszym, nowoczesnym świecie wiele przedsiębiorstw rozwija się w zaskakującym tempie. Transport gra bardzo wyraźną rolę w większości firm i staje się ich nieodłącznym elementem. Wiele osób decyduje się na wcielenie w życie projektu, w którym firma zobowiązuje się do korzystania z samochodów firmowych na konkretnych warunkach. Na rynku można znaleźć wiele różnych firm, które zajmują się tego rodzaju usługami wypożyczania samochodów - leasing, najem krótkoterminowy, leasing operacyjny, wynajem długoterminowy i wiele innych. Podobnie jest z zabezpieczeniem pojazdu od szkody - oferty ubezpieczeń takiego samochodu są w jeszcze większym kręgu zainteresowania, ponieważ korzystając z kilku pojazdów można znacząco obniżyć sobie składki.
Czytaj więcej

Osuszanie budynków - co warto wiedzieć?

22 września 2021 r.

Nadmierna wilgoć w domu czy mieszkaniu to wbrew pozorom bardzo częsty problem. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być bardzo różne. Zwykle może to być wina uszkodzonej instalacji wodociągowej, niezakręcony kran, powódź u sąsiada na górze, nieszczelny dach w trakcie ulewy itd. Zależnie od tego jaka jest skala zdarzenia, samo zebranie wody i pozostawienie podłóg i ścian do wyschnięcia może nie wystarczyć. W wielu przypadkach konieczne jest wdrożenie odpowiednich działań, dzięki którym można uniknąć rozwoju pleśni i grzybów. Warto zapoznać się z najważniejszymi metodami osuszania budynków.
Czytaj więcej

Idealna klamka do drzwi. 3 wskazówki, jak ją wybrać

16 września 2021 r.

Żadne drzwi nie mogą się obejść bez klamki, gałki lub innego uchwytu, który pozwoli je otworzyć. To nie tylko kwestia praktyczności, ale również estetyki, szczególnie w przypadku drzwi zewnętrznych, które stanowią wizytówkę domu. Sprawdź, jak wybrać idealne klamki do drzwi.
Czytaj więcej

Alkoholizm - nałóg zabijający Twoje szczęśliwe życie

2 września 2021 r.

Alkoholizm to choroba mająca wpływ na ciało i umysł, która sprawia, że osoba dotknięta tą dolegliwością, stale ulega presji spożywania alkoholu w nadmiernych ilościach. Innymi słowy, tę chorobę zdradza uzależnienie od alkoholu. Różnica między fizycznym a psychicznym uzależnieniem od alkoholu polega na tym, że spożywanie alkoholu wpływa na nasze dobre samopoczucie, tzn. pijemy, żeby poczuć się lepiej (psychiczne uzależnienie), a fizyczne uzależnienie powoduje znaczny wzrost tolerancji organizmu na alkohol, co też sprawia, że jesteśmy w stanie wypić go naprawdę dużo. Początkowo nie jest łatwo dostrzec, czy dana osoba popada w alkoholizm, jednak czym prędzej zacznie się stosować terapię, tym szanse na wyjście z nałogu są większe.
Czytaj więcej

Taśmy LED RGB, chwilowy trend czy przyszłość?

1 września 2021 r.

Ostatnio zapanowała ogromna moda na taśmy LED RGB. Stosuje się je zarówno w wykończeniówce domowej i mieszkaniowej, jak i w różnego rodzaju firmach, klubach nocnych, barach czy restauracjach. Czy wielokolorowe oświetlenie to chwilowy krzyk mody czy nowość, która zostanie z nami na długo?
Czytaj więcej

Nowoczesne projektowanie wnętrz – czym się wyróżnia?

31 sierpnia 2021 r.

Nowoczesne wnętrza z jednej strony są stonowane, ale z drugiej przyciągają uwagę. To sprawia, że już od dłuższego czasu trendy właściwie się nie zmieniają.
Czytaj więcej

Huśtawka ogrodowa czy hamak? Sprawdzamy co wybrać?

30 sierpnia 2021 r.

Wyposażenie ogrodu w potrzebne meble może być zadaniem dość zajmującym. W końcu trzeba znaleźć złoty środek między wygodą, dopasowaniem całości do dostępnej przestrzeni, jak również stylem, jaki chcemy osiągnąć. Bogata oferta mebli i akcesoriów do ogrodu dostępnych w sklepach nie ułatwia podjęcia decyzji. Przyjrzenie się bliżej konkretnym meblom, na pewno pomoże dokonać wyboru. W poniższym tekście zajmiemy się porównaniem huśtawki ogrodowej i hamaka. Co lepiej się u nas sprawdzi?
Czytaj więcej

Rajskie Seszele – kilka powodów, dla których musisz je odwiedzić

28 sierpnia 2021 r.

Poszukujecie wakacji w tropikach i wypoczynku w niezwykłych miejscach z dala od tłumów? Marzą Wam się kojące kąpiele w ciepłych falach krystalicznie czystej wody Oceanu Indyjskiego? Interesuje Was ucieczka od szarej codzienności i kapryśnej aury w Polsce? Szczególnie dla Was przygotowaliśmy cudowną propozycje wczasów na rajskich Seszelach, pełnych kokosowych palm, tropikalnej fauny i flory oraz słońca.
Czytaj więcej

Rekuperacja – wentylacja i odzyskiwanie energii

24 sierpnia 2021 r.

Budując dom, nie można zapominać o kilku ważnych elementach. Jednym z nich jest prawidłowy przepływ powietrza wewnątrz budynku. Niestety wiele osób często o tym zapomina, a po przeprowadzce dom zmienia się w istną szklarnię. Brak prawidłowej wentylacji oraz szczelne okna powodują nieprawidłowe funkcjonowanie budynku oraz jego mieszkańców. Co zrobić, aby w swoim domu nie czuć się jak dojrzewający ogórek? Z pomocą przychodzi rekuperator, który pomoże odzyskać energię z zanieczyszczonego powietrza.
Czytaj więcej