Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Rozwiązania, które skutecznie wspomogą marketing internetowy w małej firmie

2 września 2020 r.

Jednostki, rozpoczynające swoją działalność w sieci, mają zazwyczaj ograniczony budżet na działania promocyjne. Internet oferuje jednak wiele możliwości reklamy, które są proste, bezpieczne i tanie.
Czytaj więcej

Baza sklepów zielarskich w Górze Kalwarii

30 sierpnia 2020 r.

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się sklepy zielarskie. W zależności od ich profilu można w nich kupić m.in. naturalne herbaty, przyprawy, czy inne produkty wykonane z ziół. Stanowią alternatywę dla dostępnych w sklepach produktów, które wzbogacane są o sztuczne barwniki, konserwanty i inne niekorzystne dla zdrowia substancje. Czym są sklepy zielarskie, jak je znaleźć w swojej okolicy i co przemawia za skorzystaniem z ich usług? Poniżej odpowiedzi.
Czytaj więcej

Inwestycje mieszkaniowe na Wilanowie nie zwalniają

25 sierpnia 2020 r.

Inwestycje mieszkaniowe na Wilanowie nie zwalniają. Choć mogłoby się wydawać, że popyt na mieszkania w stolicy jest już zaspokojony i tempo rozwoju inwestycji mieszkaniowych w Warszawie będzie spadać, to w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Do szczególnie popularnych dzielnic należy Wilanów, na którym każdego roku powstaje wiele nowych osiedli. Chętnych na zakup mieszkania na Wilanowie kusi bezpieczeństwo, spokój, a także prestiżowa lokalizacja.
Czytaj więcej

„Inteligentne Ogrzewanie #zTECHem” – konkurs z fantastycznymi nagrodami

25 sierpnia 2020 r.

Dron, ekspres do kawy, ręczna kamera to trzy z ośmiu nagród do wygrania w trwającym właśnie konkursie firmy TECH Sterowniki. Zrób zdjęcie lub nagraj filmik pokazujący inteligentne ogrzewanie w swoim domu. Konkurs wystartował 1. lipca i potrwa najbliższe osiem miesięcy. Co miesiąc ktoś otrzyma od nas fantastyczną nagrodę!
Czytaj więcej

Outsourcing – sposób na oszczędność

25 sierpnia 2020 r.

Outsourcing to zjawisko coraz częściej dające się zaobserwować wśród polskich przedsiębiorstw i instytucji. Polega na zlecaniu podmiotom zewnętrznym zadań, które dotychczasowo wykonywane były przez pracowników danej firmy. Swoje zastosowanie znajduje najczęściej w takich dziedzinach jak: księgowość, audyt, szkolenia, administracja kadrowa czy IT.
Czytaj więcej

Doradztwo księgowe – zadbaj o swoją firmę z pomocą specjalistów

21 sierpnia 2020 r.

Prowadzenie pełnej bądź uproszczonej księgowości to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Niekiedy jednak, bez specjalistycznej wiedzy, może to sprawiać problemy. Zamiast ryzykować nieprawidłowe przygotowanie dokumentacji, skorzystaj z usług profesjonalistów. Z ich pomocą wszystkie deklaracje zostaną złożone na czas, a ewidencjonowanie wydarzeń księgowych będzie poprawne i wykonane zgodnie z nieustannie zmieniającymi się wytycznymi.
Czytaj więcej

Designer Outlet w Piasecznie rośnie w oczach

20 sierpnia 2020 r.

Zaledwie kilka miesięcy po rozpoczęciu budowy Designer Outlet Warszawa powiększył się o wielopoziomowy garaż oraz nowe skrzydło handlowe. Prace nad rozbudową centrum są bardzo zaawansowane i właśnie wkroczyły w ostatni etap. Przebudowywana jest strefa restauracyjna, która zyska zupełnie nowe oblicze.
Czytaj więcej

Historia szczoteczek elektrycznych do zębów

29 lipca 2020 r.

Szczoteczki elektryczne to wciąż relatywnie nowe wynalazki. Wprawdzie w Stanach Zjednoczonych zyskały popularność już w drugiej połowie XX wieku, jednak nad Wisłę tak naprawdę zawitały dopiero kilkanaście lat temu. Nic więc dziwnego, że nadal większość naszych rodaków ma nikłe pojęcie, na czym polega działanie szczoteczek elektrycznych. W poniższym tekście postaramy się wyjaśnić, czym są szczoteczki elektryczne, w jaki sposób działają i jak doszło do ich powstania.
Czytaj więcej

Kosmetyczka zero waste, czyli jak dbać o wygląd w zgodzie z naturą

28 lipca 2020 r.

Temat ochrony środowiska to od kilku lat jeden z głównych dyskursów medialnych poruszanych nie tylko w kontekście prowadzenia domu, biznesu czy robienia zakupów, ale też dbania o urodę. Właśnie dlatego warto bliżej przyjrzeć się zawartości kosmetyczki i wyeliminować z niej najbardziej szkodliwe produkty. Dowiedz się, jak żyć zero waste na co dzień!
Czytaj więcej

Jak przygotować się na trudne warunki w górach?

27 lipca 2020 r.

Wyjście w góry za każdym razem może wiązać się z różnymi warunkami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mowa o warunkach na szlaku, jak i pogodzie, którą zastaniemy. Wycieczki w góry to niesamowite przeżycie, więc musimy respektować siłę, którą jest natura. Ważne jest, by uważać na zdrowie, które może być narażone. Przedstawiamy parę przydatnych informacji, które mogą pomóc w trakcie wędrówek górskimi szlakami.
Czytaj więcej