Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


10 powodów, by w tym roku zainwestować w regulatory pokojowe

20 sierpnia 2021 r.

Regulatory pokojowe należą do najbardziej praktycznych urządzeń domowej automatyki. Coraz częściej pojawiają się nie tylko w budynkach prywatnych, ale także obiektach komercyjnych czy placówkach użyteczności publicznej. Dlaczego warto w nie zainwestować? Oto 10 najważniejszych powodów!
Czytaj więcej

Wsparcie przy wyborze paneli podłogowych i drzwi

18 sierpnia 2021 r.

Rynek paneli podłogowych oraz drzwi wewnętrznych jest obecnie niezwykle bogaty.
Czytaj więcej

Jak usunąć tłuste plamy ze ściany?

2 sierpnia 2021 r.

Tłuste plamy na ścianie są nie tylko bardzo nieestetyczne, ale także dość trudne do usunięcia. Stare tłuste plamy mogą przeniknąć przez wszystkie warstwy malarskie aż do tynku, a czasem nawet do muru. Najczęściej powstają one przez zachlapanie ściany olejem lub oparcie się o nią utłuszczoną częścią ciała. Tłuste plamy często zostawiane są również przez domowe zwierzęta oraz małe dzieci. Tak zabrudzonej ściany nie należy malować – takie próby bez usunięcia tłuszczu najczęściej kończą się przebiciem tłuszczu poprzez nową warstwę farby i ponownie pojawienie się plamy na powierzchni. Kiedy usunięcie tłustych plam będzie skuteczne?
Czytaj więcej

Pierścionki zaręczynowe - jak wybrać ten idealny dla swojej ukochanej?

27 lipca 2021 r.

Jeśli chcemy oświadczyć się naszej wybrance, prędzej czy później czeka nas wybór pierścionka zaręczynowego. Ten musi pasować nie tylko rozmiarem, ale i przypaść jej do gustu. O ile w przypadku pomyłki z tym pierwszym można sobie poradzić, z drugim może być już gorzej.
Czytaj więcej

Jak wyrobić kartę EKUZ – to powinieneś wiedzieć

27 lipca 2021 r.

Jeśli zastanawiasz się nad zagranicznym wyjazdem, warto, żebyś wcześniej zaopatrzył się w Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Ten niezwykły dokument to gwarancja dostępu do usług medycznych poza Polską. Przygotowaliśmy dla Ciebie mały poradnik, z którego dowiesz się, jak wyrobić kartę EKUZ i co możesz dzięki niej zyskać.
Czytaj więcej

Świece sojowe YEAS i nie tylko - marki, które warto zapamiętać

23 lipca 2021 r.

Świece sojowe YEAS to ponad 50 unikalnych zapachów, własnoręcznie robionych produktów z długim czasem palenia.
Czytaj więcej

Kupno samochodu z Niemiec – jakie formalności należy spełnić?

23 lipca 2021 r.

Każdego roku do Polski trafia wiele używanych aut od zachodnich sąsiadów. W 2019 przywieziono ich aż milion. Tylko w styczniu 2020 r. przywieziono ich aż 81 tys., choć zazwyczaj początek roku oznaczał przestój. Kupujesz auto z Niemiec? Sprawdź, jakie formalności należy spełnić?
Czytaj więcej

Bezpłatne wycieczki z przewodnikiem po gminie Konstancin-Jeziorna

22 lipca 2021 r.

Pieszo, rowerem i kajakiem – rusza cykl bezpłatnych wycieczek z przewodnikiem po gminie Konstancin-Jeziorna. W planach jest aż 36 tematycznych wypraw ukazujących walory kulturowe, historyczne i przyrodnicze jedynego uzdrowiska na Mazowszu. Obowiązują zapisy.
Czytaj więcej

Jak skutecznie promować swoje treści na Facebooku?

21 lipca 2021 r.

Reklama w Internecie to w dzisiejszych czasach często podstawa marketingu. Promowanie swoich usług na Facebooku to sposób, na który decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców - sprawdź, jakie usługi mogą ci to ułatwić!
Czytaj więcej

Fermacell na ratunek OSB

20 lipca 2021 r.


Czytaj więcej