Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Mobilna wulkanizacja w Warszawie - czym jest?

1 lutego 2021 r.

Jedziesz do pracy lub z pracy i nagle słyszysz głośny hałas, a Twój samochód zaczyna skręcać nienaturalnie w jedną ze stron? Natychmiast zjedź na pobocze, prawdopodobnie pękła opona, może doszło również do uszkodzenia samego koła. Co wtedy zrobić? Z pomocą przyjdzie mobilna wulkanizacja w Warszawie. Usługi, z których warto w takich sytuacjach skorzystać.
Czytaj więcej

Własny dom z ogrodem 15 minut od Warszawy - realne marzenie do spełnienia

29 stycznia 2021 r.

Zawsze marzyliście o własnych czterech kątach z dala od zgiełku i szumu miasta, gdzie moglibyście spokojnie odpoczywać po męczącym dniu w pracy? To możliwe! Niedaleko Warszawy, w Józefosławiu - Cicha Łąka zaprasza wszystkich tych, dla których liczy się spokój, harmonia i jednocześnie doskonała baza wypadowa do stolicy i atrakcji.
Czytaj więcej

Pożyczka do domu - co musisz o niej wiedzieć?

29 stycznia 2021 r.

Kredytem konsumenckim możemy nazwać liczne usługi finansowe, które ostatnimi czasy są bardzo chętnie wybierane przez Polaków, w celu ratowania domowego budżetu. Jak jednak da się zauważyć, z nazwą tą często również kojarzone są usługi, które do niej nie należą.
Czytaj więcej

Kroplówki witaminowe w Warszawie

28 stycznia 2021 r.

Jeszcze niedawno z kroplówek witaminowych korzystały jedynie gwiazdy, czy sportowcy. Dzisiaj jest już zupełnie inaczej. Decydują się na nie także zwykłe osoby, którym zależy na dobrym zdrowiu. Co więcej: takie kuracje mają wiele zalet, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu kroplówki. Co musisz wiedzieć na ich temat? Dla kogo są one przeznaczone? Jakie mają zalety i wady? Sprawdź to!
Czytaj więcej

10 pajacyków za 1 zł na WOŚP

26 stycznia 2021 r.

Nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Zawodowych im. ppor. Emilii Gierczak w Górze Kalwarii chcą połączyć działanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z zachęceniem młodzieży do aktywności fizycznej podczas pandemii.
Czytaj więcej

Wojciech Modest Amaro tworzy niezwykłe miejsce w Dębówce

24 stycznia 2021 r.

W Dębówce, nieopodal Góry Kalwarii, powstaje miejsce niezwykłe. Jego autorem jest Wojciech Modest Amaro, słynny polski szef kuchni i ambasador Porsche Taycana.
Czytaj więcej

Jak bezpiecznie wziąć kredyt gotówkowy przez internet?

20 stycznia 2021 r.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, nie musisz już biegać po bankach. Możesz skorzystać z oferty kredytu gotówkowego przez internet. Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając najkorzystniejszą ofertę i na co uważać?
Czytaj więcej

Jak wybrać profesjonalne biuro matrymonialne?

19 stycznia 2021 r.

Chcesz poznać swoją drugą połówkę, ale poszukiwania od dłuższego czasu nie przynoszą efektów? Jesteś po rozwodzie, a w Twoim gronie znajomych przeważają szczęśliwe pary? Portale randkowe zupełnie nie przypadły Ci do gustu, ponieważ wiele poznanych w ten sposób osób tak naprawdę nie chce budować wartościowej relacji lub ma zupełnie inne wyobrażenia związku niż Ty? Pomocne będzie biuro matrymonialne. Gdzie jednak w XXI wieku szukać firm, które bardziej kojarzą się z zupełnie inną rzeczywistością? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak wybrać dobre biuro matrymonialne w Warszawie, Katowicach lub zupełnie innym regionie Polski.
Czytaj więcej

Wypożycz samochód, podróżuj wygodnie

19 stycznia 2021 r.

Mało co może równać się z podróżą własnym samochodem - to nie tylko bardzo komfortowe, ale też pozwalające na pełną niezależność i swobodę w podejmowaniu decyzji. To i jeszcze więcej daje własny samochód. Nie zawsze jest jednak możliwość zabrania ze sobą samochodu - czasami część podróży trzeba odbyć, na przykład, samolotem. W innych wypadkach własny samochód może być chwilowo nieosiągalny, możesz też zwyczajnie nie chcieć go ze sobą zabierać z dowolnych powodów. Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować z podróży samochodem. W takich przypadkach z powodzeniem możesz skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów, w której znajdziesz naprawdę wiele interesujących modeli samochodów. To właśnie ta różnorodność jest ważna, bo pozwala zaspokoić potrzeby każdego klienta - nawet tego najbardziej wymagającego.
Czytaj więcej

Nowa supergrupa z Góry Kalwarii i Konstancina (VIDEO)

8 stycznia 2021 r.

Skład Suburbia to nowa jakość i osiem różnych styli.
Czytaj więcej