Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Pojemniki na żywność ze szkła - czy warto kupić?

20 listopada 2020 r.

Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni w kuchni jest bardzo istotne sprawia, że wszystko co potrzebne znajduje się w odpowiednim miejscu, dzięki czemu przygotowanie śniadań, obiadów lub kolacji jest łatwiejsze i szybsze.
Czytaj więcej

Zaopatrzenie biur Warszawa: 5 rad jak wybrać dostawcę?

20 listopada 2020 r.

Dla przedsiębiorcy kluczowa jest logistyka zaopatrzenia w biurze. Przerwy w pracy z powodu braku podstawowych akcesoriów biurowych są niedopuszczalne. Niezbędny jest też sprawny i szybki serwis urządzeń np. drukarek, ksera czy ploterów. Czym zatem powinien wyróżniać się dobry dostawca, aby nasza firma mogła gładko działać? W artykule przedstawiamy 5 rad, którymi warto się kierować przy wyborze właściwego zaopatrzenia do biura!
Czytaj więcej

Kilka ważnych spraw, o których zapominamy, planując remont

19 listopada 2020 r.

Planując remont mieszkania lub domu zazwyczaj skupiamy się na zakresie prac, materiałach budowlanych i ich cenach oraz kosztach robocizny. Sporządzając kosztorys prac remontowych niekiedy zapominamy o innych sprawach, ściśle z tym remontem powiązanych, między innymi o wynajęciu toalety przenośnej dla ekipy remontowej oraz pozbyciu się gruzu i odpadów poremontowych. Przypominamy o tym na przykładzie województwa wielkopolskiego.
Czytaj więcej

Typy krzeseł biurowych, w które opłaca się inwestować

18 listopada 2020 r.

O ile fotel biurowy to pojęcie jednoznacznie kojarzące się z konkretnym typem mebla, o tyle w przypadku krzesła biurowego sytuacja się komplikuje. Pod tym znaczeniem często i to nawet w branży kryją się praktycznie wszystkie rodzaje mebli do siedzenia. Począwszy od faktycznie biurowych krzeseł z metalową konstrukcją i tapicerowanym obiciem, a skończywszy na składanych krzesełkach lub plastikowych, sztaplowanych modelach.
Czytaj więcej

Podanie o prace bez doświadczenia

17 listopada 2020 r.

Szukanie pracy na początku kariery czasami przypomina błędne koło: „Nie mogę znaleźć pracy, ponieważ nie mam doświadczenia zawodowego; nie mam doświadczenia zawodowego, ponieważ nie mogę znaleźć pracy”. Klasyk.
Czytaj więcej

Hipermarket w galerii handlowej czy osiedlowy dyskont?

13 listopada 2020 r.

Po latach dominacji hipermarketów, w których robiło się zakupy na cały tydzień, nastaje czas zmian. Polacy przestali zachwycać się wielkopowierzchniowymi molochami, gdzie można kupić niemal wszystko w jednym miejscu, skłaniając się ku lokalnemu, osiedlowemu handlowi. Jest to dobry prognostyk dla dyskontów, zwłaszcza spożywczych, w których nie trzeba godzinami krążyć pomiędzy stoiskami, a następnie stać w niekończącej się kolejce do kasy.
Czytaj więcej

Totalne remonty Szelągowskiej: bohaterka z Góry Kalwarii

13 listopada 2020 r.

„Mamciocia” – tak na nią mówią przybrane dzieci, które zgłosiły ją do programu. Joanna, która pochodzi z Góry Kalwarii będzie bohaterką siódmego odcinka „Totalnych remontów Szelągowskiej”. To będzie historia o niezwykłej kobiecie, która podjęła bardzo odważną decyzję w bardzo młodym wieku. Zapraszamy do jej domu pełnego miłości już w poniedziałek o godz. 21:30.
Czytaj więcej

Pożyczka hipoteczna - czy warto?

12 listopada 2020 r.

W dzisiejszych czasach niejedna osoba może znaleźć się w niekomfortowej sytuacji finansowej. Jest to naprawdę problematyczny moment w życiu, kiedy komuś brakuje gotówki. Naprzeciw temu wychodzą banki oferujące różnorodne pożyczki, między innymi pożyczki hipoteczne. Czy warto z nich jednak korzystać? Jakie są ich podstawowe zalety?
Czytaj więcej

Przełom w ubezpieczeniach OC - Beesafe

12 listopada 2020 r.

Przełom w ubezpieczeniach OC - Beesafe czyli nowa marka na rynku, która jest agentem ubezpieczeniowym Compensa TU. Największym atutem Beesafe jest kalkulator OC/AC, który działa rekordowo szybko - tylko 3 informacje wystarczą mu, aby obliczyć składkę polisy. Ale to nie wszystko, oferta tej firmy składa się także z wyjątkowych usług dla kierowców.
Czytaj więcej

Historia Black Friday. Od krachu na giełdzie do promocji w Ceneo.pl

10 listopada 2020 r.

Nie ma lepszego momentu na zakupy niż Czarny Piątek. O tym dniu słyszał już chyba każdy, ale właściwie, jaka jest historia Black Friday? Czarny Piątek wywodzi się z Ameryki. To wielkie święto zakupów i promocji, które przypada na pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia. Jednocześnie jest to rozpoczęcie sezonu na pierwsze bożonarodzeniowe zakupy. Black Friday szybko przyjął się w innych krajach na świecie m.in. w Polsce. Jaka jest historia Black Friday? Skąd się wzięło zakupowe szaleństwo i na czym polega? Zapraszamy do krótkiego artykułu, w którym wszystko wyjaśniamy.
Czytaj więcej