Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Lodziarnia rodem z Włoch – jak serwować najlepsze lody w mieście?

24 lipca 2020 r.

Włoskie lody to produkty znane na całym świecie. Ich fantazyjne smaki na długo pozostają w pamięci i często przez całe lata są wspominane. Jednak, aby zjeść najlepsze lody, a przy tym zarobić, wcale nie trzeba bookować lotu do Rzymu – wystarczy otworzyć własną lodziarnię rodem ze słonecznej Italii!
Czytaj więcej

Tlenoterapia przewlekła – jak powinien leczyć się chory?

22 lipca 2020 r.

Napady duszności wynikające z zaawansowanego stadium rozwoju astmy, niewydolność oddechowa, przebyte udary i zawały, intensywny wysiłek fizyczny bądź intelektualny. W każdym z tych przypadków zbawieniem dla chorego okazuje się tlenoterapia, a w tym- w zależności od stanu pacjenta- kuracja jednorazowa bądź przewlekła, czyli stosowana jako stałe narzędzie wspomagające proces leczenia.
Czytaj więcej

Nagrania lektorskie – gdzie można je zamówić?

17 lipca 2020 r.

Potrzebujesz nagrania na potrzeby reklamy? A może do automatycznej sekretarki w firmie? W każdym z tych przypadków warto wybrać fachowców. Gdzie można zlecać profesjonalne nagrania lektorskie?
Czytaj więcej

Jak wykończyć pierwsze mieszkanie?

25 czerwca 2020 r.

Wykończenie mieszkania nie jest proste. Szczególnie jeśli do zaaranżowania mamy własne pierwsze mieszkanie. Dowiedz się jak elegancko i efektownie wykończyć wnętrza domu.
Czytaj więcej

Dlaczego warto zainwestować w ogrzewanie podłogowe?

18 czerwca 2020 r.

Dawniej w domach jednorodzinnych i mieszkaniach to źródło ogrzewania definiowało fakt, w jaki sposób ciepło było oddawane do atmosfery. Dziś stare kotły zasypowe na paliwo stałe są zastępowane rozwiązaniami, które zdecydowanie łatwiej poddać regulacji – zaliczyć tutaj można między innymi ogrzewanie gazowe oraz pompę ciepła, a także niezależne i komfortowe maty elektryczne. Przy takich możliwościach warto pokusić się o komfort ciepłej podłogi pod stopami.
Czytaj więcej

Szkoła rysunku. 3 zalety, jakie mają lekcje rysunku

17 czerwca 2020 r.

Rysowanie może być sposobem na siebie, ciekawym hobby, przygotowaniem do studiów technicznych albo artystycznych, a nawet formą terapii - ilu ludzi, tyle motywacji, by zaangażować się w lekcje rysunku. Ważne jest, aby konkretna szkoła była dopasowana do naszych oczekiwań i powodów, które stały za skierowaniem kroków w te właśnie progi. Poniżej prezentujemy trzy nieoczywiste zalety, jakie mają zajęcia z rysunku, podpowiadając jednocześnie, jaka powinna być szkoła rysunku, która pokładane w niej nadzieje spełni.
Czytaj więcej

PAULA ROMA - mocny debiut w czasach pandemii

8 czerwca 2020 r.

PAULA ROMA to debiutująca wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka o mocnym charyzmatycznym głosie i kobiecym wdzięku. Te cechy idealnie odzwierciedla zaskakujący pierwszy singiel niedopowiedzenia. Ostateczne brzmieniem utworu (mastering) zdecydowała się powierzyć jednemu z najlepszych w swoim fachu - Whitfield Mastering London(zajmujące się ostatecznym brzmieniem płyt takich artystów jak np: Bruno Mars, Sade czy Michael Jackson)
Czytaj więcej

Stal do azotowania 38HMJ

4 czerwca 2020 r.

Stal jest bardzo powszechnie wykorzystywanym metalem w branży przemysłowej. Proces azotowania stali przeprowadza się w celu nadania konkretnych właściwości i stworzenia stopu, który będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz korozje. Azotowaniu poddaje się stale niskostopowe oraz stopowe. W składzie chemicznym stali, która przeznaczona jest do azotowania, występują pierwiastki zwiększające hartowność, takie jak na przykład bor. Na czym polega proces azotowania? Gdzie można skorzystać z tego rodzaju usług?
Czytaj więcej

Kraina Jeziorki nowy wyjątkowy tytuł prasowy

3 czerwca 2020 r.

W połowie czerwca 2020 roku Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki wydaje pierwszy numer prestiżowego czasopisma z segmentu premium „Kraina Jeziorki”. Jest to wyjątkowa pozycja na rynku wydawniczym, która w ciekawy i nieszablonowy sposób będzie przybliżać Czytelnikom tradycję, kulturę, sztukę, historię oraz wyjątkowych ludzi i miejsca na obszarze krainy rzeki Jeziorki.
Czytaj więcej

Dietetyk Warszawa - Gdzie znaleźć dobrego specjalistę?

31 maja 2020 r.

Zdrowe nawyki żywieniowe i odpowiednio zbilansowana dieta to klucz do lepszego zdrowia ogólnego i doskonałego samopoczucia ‒ tutaj bardzo pomocne może okazać się wsparcie dietetyka, który przygotuje odpowiednią dietę i będzie motywował nas do działania. Na jakie kwestie warto zwrócić uwagę podczas poszukiwania poradni dietetycznej? Poniżej kilka wskazówek. Zachęcamy do lektury!
Czytaj więcej