Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

DIY - jak zacząć tworzyć rękodzieło?

21 kwietnia 2020 r.

Samodzielne wykonywanie przedmiotów to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Rzeczy hamdmade mają sentymentalną wartość, a co więcej, cieszą się dużą popularnością. Jak zacząć tworzyć własnoręcznie? Co możemy zrobić metodą DIY?
Czytaj więcej

Dlaczego warto pójść na kurs Python?

16 kwietnia 2020 r.

Wiele osób, które już postanowiło, że rozpocznę naukę programowania, nie ma pojęcia, na jaki język się zdecydować. Jak wszyscy doskonale wiemy, wybór jest naprawdę duży, więc można się pogubić. Jednym z kursów, jaki warto wybrać, jest szkolenie na temat języka programowania Python. Z roku na rok staje się na popularniejszy. Wiele osób, uważa go za świetny język do nauki. Dlaczego? Używa się go do tworzenia na przykład gier czy aplikacji mobilnych. Z jakich jeszcze powodów warto na niego postawić?
Czytaj więcej

Jak urządzić mieszkanie na wynajem?

8 kwietnia 2020 r.

Urządzanie mieszkania na wynajem to wyzwanie większe niż mogłoby się wydawać. Ważne by pamiętać o kilku zasadach, które pozwolą uniknąć nieplanowanych remontów, niewielkiej ilości zainteresowanych czy nieodpowiedniego profitu. Zatem jak urządzić mieszkanie na wynajem, aby inwestycja osiągnęła satysfakcjonujący poziom korzyści? Zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej

Samochód jak nowy

7 kwietnia 2020 r.

Samochód to dla niektórych z nas prawie drugi dom, czy też wręcz członek rodziny. Musimy o niego dbać na każdym kroku, tak aby służył nam jak najdłużej.
Czytaj więcej

Rola doradcy finansowego

6 kwietnia 2020 r.

Doradca finansowy to zawód, który cieszy się coraz większym uznaniem. Czym się zajmuje dana osoba? Czy takie usługi są nam potrzebne? Jest wiele za i przeciw, które postaramy się jasno przedstawić.
Czytaj więcej

Biedronka wydłuża godziny otwarcia swoich sklepów

2 kwietnia 2020 r.

Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Od 2 kwietnia br. sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00.
Czytaj więcej

Czym jest popularne MMA?

1 kwietnia 2020 r.

Wszystkim znany jest dziś sport związany z mieszanymi sztukami walki, jednakże nie wszyscy znają zasady, jakie w nim występują.
Czytaj więcej

Na czym polega snooker?

1 kwietnia 2020 r.

Bilard kojarzy się często z weekendowym rozluźnieniem w gronie znajomych.
Czytaj więcej

Jak zamontować rolety rzymskie?

26 marca 2020 r.

Rolety rzymskie bardzo ładnie prezentują się na oknie i wiele osób marzy o ich posiadaniu. Nie trzeba koniecznie zatrudniać fachowca, by je zamontować. Rolety rzymskie bez trudu zamontujemy samodzielnie.
Czytaj więcej

Specjalne godziny na zakupy dla seniorów w Tesco

23 marca 2020 r.

Zgodnie z zaleceniami osoby z grupy podwyższonego ryzyka powinny jak najmniej wychodzić z domów - jednak nie zawsze jest to możliwe. Aby wesprzeć osoby wymagające szczególnej uwagi, Tesco wprowadza specjalne godziny na zakupy dla osób z grupy podwyższonego ryzyka, w szczególności dla osób starszych. Akcja rozpoczyna się już jutro i będzie prowadzona codziennie we wszystkich sklepach sieci handlowej w Polsce w godzinach 9-10.
Czytaj więcej