Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Odpowiednia dieta na gęste włosy

3 kwietnia 2019 r.

Gęste, piękne włosy to marzenie zarówno niejednej kobiety, jak i mężczyzny. Niestety, nie jest łatwo ten stan osiągnąć. Na wygląd i kondycję włosów wpływ ma wiele czynników. Bardzo istotnym jest z pewnością odpowiednie odżywianie. Jaka powinna być więc właściwa dieta na gęste włos? Sprawdź nasz poradnik.
Czytaj więcej

Oferty sal konferencyjnych w województwie mazowieckim

27 marca 2019 r.

Sale konferencyjne to idealne miejsce dla spotkań w gronie najbliższych pracowników oraz organizacji spotkań biznesowych. Ten artykuł podpowie gdzie najlepiej zorganizować takie spotkania w województwie mazowieckim oraz jakie inne atrakcje mogą być zorganizowane w czasie takiego pobytu.
Czytaj więcej

ZUS radzi: co zrobić gdy szkoła lub przedszkole są zamknięte?

27 marca 2019 r.

Zapewnienie opieki dziecku w przypadku niespodziewanego zamknięcia szkoły lub przedszkola może nastręczać rodzicom wielu trudności. ZUS przypomina, że w sytuacji, gdy nie ma z kim zostawić dziecka w wieku do 8 lat, rodzice mogą zająć się nim sami i wystąpić o wypłatę zasiłku opiekuńczego.
Czytaj więcej

Podarować chwile szczęścia

16 marca 2019 r.

Grupa młodzieży z Technikum nr 2 w Górze Kalwarii postanowiła wnieść trochę radości w życie osamotnionych i często schorowanych podopiecznych miejscowego Domu Pomocy Społecznej.
Czytaj więcej

Gotujemy z Pawłem Serafinem: Wołowina lokalnie...

10 marca 2019 r.

W oczekiwaniu na wiosnę, kiedy nasze podniebienia i żołądki oczekują konkretnego rozwiązania w kwestii niedzielnego obiadu.
Czytaj więcej

KUPS: Podwyżka VAT na napoje owocowe doprowadzi do potężnych strat sadowników

6 marca 2019 r.

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków wielokrotnie apelowała do Rządu RP o nie przyjmowanie zmian, zaproponowanych przez Ministerstwo Finansów w zakresie podwyżki podatku VAT z 5 proc. do 23 proc. na napoje z min. 20 proc. udziałem soków lub przecierów z owoców i warzyw.
Czytaj więcej

Radar na Puławskiej wkrótce zacznie działać

20 lutego 2019 r.

Fotoradar na ul. Puławskiej zacznie działać za kilka tygodni i dopiero wówczas posypią się pierwsze mandaty - informuje portal haloursynow.pl.
Czytaj więcej

Trwa rekrutacja do Młodzieżowego Klubu Dziennikarskiego

14 lutego 2019 r.

Do 25 lutego potrwa rekrutacja do Młodzieżowego Klubu Dziennikarskiego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Kalwarii.
Czytaj więcej

Historia miłosna Cioska i Judytki – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

11 lutego 2019 r.

Miłosne uniesienia, wielkie emocje i moc przygód – to recepta na udaną historię! Już 16 lutego maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno poznają historię zakochanego Cioska i Judytki. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!
Czytaj więcej

Regionalne smaki kuchni polskiej

10 lutego 2019 r.

Kuchnia Polska w ostatnich latach narodziła się ponowie.
Czytaj więcej