Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Meble barowe idealne do stylowej restauracji

4 stycznia 2021 r.

Niewielkie, ale stylowe restauracje cieszą się coraz większą popularnością. Jednak aby zyskać przychylność gości, trzeba zadbać nie tylko o smaczne jedzenie i miłą atmosferę, ale również klimatyczny wystrój. W tym pomogą meble barowe, stworzone na potrzeby gustownych restauracji.
Czytaj więcej

Dom z ogrodem w cenie mieszkania: poznaj kameralne osiedle Cicha Łąka z piętrową nowoczesną zabudową

30 grudnia 2020 r.

Z czym nam kojarzy się dom? Z dzieciństwem, poczuciem bezpieczeństwa, smacznym obiadem, ukochaną mamą… Każdy z nas podałby pewnie inne przykłady. Jednak wiadomym jest, że każdy człowiek dąży do tego, żeby mieć własny kąt – azyl bezpieczeństwa. I choć to nie budynek tworzy dom, ale ludzie to właśnie ten z kominem i ogródkiem uznawany jest przez wielu za miejsce, gdzie można uwić sobie ciepłe gniazdko.
Czytaj więcej

Piosenka Tiny Turner w wykonaniu zespołu Air Band (VIDEO)

27 grudnia 2020 r.

Muzycy zespołu Air Band z Góry Kalwarii zdalnie nagrali własną wersję piosenki Tiny Turner pt. Simply the best. Na portalu YouTube można obejrzeć teledysk.
Czytaj więcej

Legalne złomowanie – jak to wygląda?

22 grudnia 2020 r.

Starego samochodu nie można tak po prostu wyrzucić. Jeśli takim autem nie da się już dłużej jeździć, a jego naprawa nie ma żadnego sensu, pozostaje kasacja. Nie można jednak zrobić tego na własną rękę – najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest legalne złomowanie. Na czym to polega?
Czytaj więcej

Kanapy narożne rozkładane - do spania i do wypoczynku

18 grudnia 2020 r.

Kanapy narożne to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego salonu, a szczególnie tam, gdzie nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią i tego rodzaju mebel będzie służył nam przynajmniej od czasu do czasu do spania, np. gdy będzie potrzeba ulokować gdzieś gości.
Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę kupując piżamę?

18 grudnia 2020 r.

Wiele osób sądzi, że piżama jest mało istotnym strojem, na dodatek widzą nas w nim tylko najbliższe osoby, więc niespecjalnie trzeba się przejmować jego aspektem wizualnym. Jednak warto spojrzeć na ten element garderoby nieco inaczej. Owszem, zakładamy go do snu i ma przede wszystkim zapewniać nam komfort, ale przecież lepiej czujemy się w rzeczach, które nam się podobają. Miło po kąpieli założyć wygodną piżamę, w ulubionym odcieniu i wzorze, zrelaksować się oglądając film, czy popijając herbatę lub poleniuchować w weekendowy poranek właśnie w piżamie, niespiesznie jedząc pyszne śniadanie.
Czytaj więcej

Branża budowlana – zalety zakupów internetowych

15 grudnia 2020 r.

Obecnie robienie zakupów przez Internet to nie tylko wygodna alternatywa stacjonarnych transakcji handlowych, ale też konieczność podyktowana aktualną wyjątkową sytuacją. Choć większość hurtowni i magazynów nadal funkcjonuje, koszty dostawy i czas oczekiwania na przesyłkę potrafią zniechęcić. Warto zatem rozejrzeć się za nowym zaufanym dostawcą, który zapewni odpowiednie towary w atrakcyjnej cenie.
Czytaj więcej

Jak pozbyć się gruzu po remoncie?

15 grudnia 2020 r.

Planowanie remontu powinno obejmować nie tylko przeprowadzenie samych prac, ale i pozbycie się wszelkiego rodzaju odpadów powstałych przy tej okazji. Gruzu oraz wielu innych odpadów poremontowych nie wolno wyrzucać do osiedlowych śmietników. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie kontenera i wywozu gruzu.
Czytaj więcej

Demontaż - pierwszy krok w remoncie kuchni

15 grudnia 2020 r.

Na remont kuchni decydujemy się z wielu powodów. Może być nią konieczność wyremontowania pomieszczenia ze względów bezpieczeństwa, może to być chęć zmian lub potrzeba innego układu kuchni, aby był bardziej funkcjonalny. Niezależnie od przyczyn remontu zawsze jest to wyzwanie i zwykle wiąże się z koniecznością demontażu.
Czytaj więcej

6 najważniejszych rzeczy przy wyborze firmy montującej panele fotowoltaiczne

14 grudnia 2020 r.

Dynamicznie rozwijająca się gałąź energetyki słonecznej sprawia, że powstaje wiele nowych firm zajmujących się instalacją paneli fotowoltaicznych. Niestety, nie każda firma jest godna zaufania i stawia zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Co zrobić, aby uniknąć nieprofesjonalnej firmy i w jaki sposób zweryfikować firmę, która zajmie się Twoją instalacją fotowoltaiczną?
Czytaj więcej