Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Rola doradcy finansowego

6 kwietnia 2020 r.

Doradca finansowy to zawód, który cieszy się coraz większym uznaniem. Czym się zajmuje dana osoba? Czy takie usługi są nam potrzebne? Jest wiele za i przeciw, które postaramy się jasno przedstawić.
Czytaj więcej

Biedronka wydłuża godziny otwarcia swoich sklepów

2 kwietnia 2020 r.

Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Od 2 kwietnia br. sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00.
Czytaj więcej

Czym jest popularne MMA?

1 kwietnia 2020 r.

Wszystkim znany jest dziś sport związany z mieszanymi sztukami walki, jednakże nie wszyscy znają zasady, jakie w nim występują.
Czytaj więcej

Na czym polega snooker?

1 kwietnia 2020 r.

Bilard kojarzy się często z weekendowym rozluźnieniem w gronie znajomych.
Czytaj więcej

Jak zamontować rolety rzymskie?

26 marca 2020 r.

Rolety rzymskie bardzo ładnie prezentują się na oknie i wiele osób marzy o ich posiadaniu. Nie trzeba koniecznie zatrudniać fachowca, by je zamontować. Rolety rzymskie bez trudu zamontujemy samodzielnie.
Czytaj więcej

Specjalne godziny na zakupy dla seniorów w Tesco

23 marca 2020 r.

Zgodnie z zaleceniami osoby z grupy podwyższonego ryzyka powinny jak najmniej wychodzić z domów - jednak nie zawsze jest to możliwe. Aby wesprzeć osoby wymagające szczególnej uwagi, Tesco wprowadza specjalne godziny na zakupy dla osób z grupy podwyższonego ryzyka, w szczególności dla osób starszych. Akcja rozpoczyna się już jutro i będzie prowadzona codziennie we wszystkich sklepach sieci handlowej w Polsce w godzinach 9-10.
Czytaj więcej

O co warto zapytać przed wyborem OC?

20 marca 2020 r.

Każdy właściciel pojazdu mierzy się raz w roku z dylematem - jak znaleźć najtańsze ubezpieczenie OC. Co jednak wpływa na wycenę polisy? Jaki jest jej zakres i dlaczego kalkulator OC to dobry pomysł? O tym wszystkim przeczytasz w poniższym artykule.
Czytaj więcej

Koronawirus: Biedronka wprowadza w swoich sklepach specjalne rozwiązania

17 marca 2020 r.

Biedronka wprowadza w swoich sklepach specjalne rozwiązania: są to między innymi płyny dezynfekujące i chusteczki Dada dla klientów, zmiana czasu pracy sklepów i limity osób na terenie placówek.
Czytaj więcej

Sprawdź popularne projekty domów parterowych z garażem w bryle budynku

17 marca 2020 r.

Coraz większa ilość osób docenia zalet domów. Wolność, brak sąsiadów za ścianą, to tylko niektóre z plusów mieszkania w domu.
Czytaj więcej

Rodzaje i zastosowanie kasetonów reklamowych w biznesie

13 marca 2020 r.

Bądźmy szczerzy - przestrzeń marketingowa jest dziś bardzo złożona i zróżnicowana, ale też brakuje w niej miejsca na nowe i innowacyjne rozwiązania. Te, choć pojawiają się często, szybko są adoptowane przez konkurencyjne marki. Tworzy to sytuację, w której potencjalny Klient czuje swoisty przesyt narzędziami marketingu. Jednym z takich rozwiązań są kasetony reklamowe. I choć idea powstania tego nośnika reklamy była dość prosta, to jednak zupełnie inaczej wygląda kwestia podziału kasetonów reklamowych na poszczególne rodzaje. Zwłaszcza, że ich zastosowanie również jest bardzo szerokie.
Czytaj więcej