Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Maciej Stuhr o Górze Kalwarii: Pięknie tu

23 czerwca 2019 r.

Z okazji swoich 44.urodzin znany aktor, Maciej Stuhr urządził sobie 70-kilometrową wycieczkę rowerową z finałem w Górze Kalwarii.
Czytaj więcej

STS – którego bukmachera wybrać?

5 czerwca 2019 r.

Bukmacherzy cieszą się bardzo przychylnymi recenzjami i są umieszczani w czołówce najlepszych serwisów na rynku sportowym. Jednak który z tych serwisów okaże się lepszym wyborem dla nowych graczy? A może warto zarejestrować konto w kilku tych serwisach? Dziś prezentujemy najważniejsze informacje na temat bukmachera STS.
Czytaj więcej

Małe sklepy – komfort, wygoda i wiele usług w jednym miejscu!

5 czerwca 2019 r.

Małe sklepy mają wiele zalet, które docenia coraz więcej osób. W tych niewielkich punktach można kupić wiele różnych produktów. Znajdziemy tam nie tylko artykuły spożywcze i przemysłowe, ale też nowości takie jak karta podarunkowa Netflix czy doładowania PlayStation. Do tego w wielu miejscach można także nadać i odebrać paczkę. A więc wszystko w jednym miejscu.
Czytaj więcej

Jaki skup aut w Warszawie wybrać?

3 czerwca 2019 r.

Jeżeli zamierzasz się pozbyć starego samochodu lub wymienić go na inny model, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług skupu aut. Umożliwia on wygodną sprzedaż pojazdu za gotówkę. Jaki skup aut Warszawa wybrać, by uzyskać najlepszą cenę za swój samochód?
Czytaj więcej

Dwa lata temu ruszyła budowa parku Suntago Wodny Świat

20 maja 2019 r.

W maju dwa lata temu ruszyła budowa parku Suntago Wodny Świat, największego zadaszonego parku wodnego w Europie Środkowo-Wschodniej i pierwszego etapu kompleksu Park of Poland. Dziś na placu budowy we Wręczy pod Mszczonowem wyraźnie widać konstrukcje budynków parku wodnego, a także tęczowe kolory zjeżdżalni wodnych, które już pod koniec roku dostarczą rozrywki wszystkim miłośnikom wodnych atrakcji.
Czytaj więcej

Zbiórka ubrań wiosenno-letnich dla potrzebujących!

10 maja 2019 r.

Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii organizuje zbiórkę ubrań dla osób potrzebujących.
Czytaj więcej

Majówka z pocztem rycerskim herbu Fastolf

2 maja 2019 r.

Do 5 maja trwa Majówkowy Piknik z motywem przewodnim Życie codzienne na dworze Księcia Janusza I na Zamku w Czersku z atrakcjami zarówno dla starszych, jak i dla najmłodszych!
Czytaj więcej

Dobre wiadomości dla rolników i sadowników z gminy Góra Kalwaria!

30 kwietnia 2019 r.

Od 29 kwietnia rolnicy i sadownicy z gminy Góra Kalwaria ponownie mogą korzystać z pomocy doradcy w Urzędzie Miasta i Gminy przy ulicy 3 maja 10.
Czytaj więcej

Czy istnieją skuteczne suplementy na odchudzanie?

26 kwietnia 2019 r.

Wiele osób zastanawia się jakie suplementy wybrać kiedy chcą schudnąć. Tymczasem trzeba pamiętać, że odchudzanie to proces, który należy przeprowadzić z rozmysłem i starannie go zaplanować, a tabletki na stratę wagi mogą w tym znacznie pomóc.
Czytaj więcej

Co warto sprawdzić przed zagraniem u bukmachera?

18 kwietnia 2019 r.


Czytaj więcej