Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Czy powiększanie ust kwasem hialuronowym jest bolesne?

13 grudnia 2021 r.

Na powiększanie ust kwasem hialuronowym decyduje się coraz więcej osób. Nie ma się temu, co dziwić, bo jest to wyjątkowo skuteczny zabieg współczesnej medycyny estetycznej. Wiele osób zastanawia się jednak nad tym, czy zabieg ten należy do bolesnych. Dobrze byłoby również poznać wskazania oraz przeciwwskazania do jego wykonania. Należy także dowiedzieć się, w jaki sposób zabieg przebiega.
Czytaj więcej

Życzenia świąteczne dla mieszkańców DPS

1 grudnia 2021 r.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To dla wielu z nas czas wyjątkowy, pełen radości, ciepła oraz rodzinnych spotkań przy świątecznym stole. Lecz nie dla każdego – są w śród nas osoby samotne, chore, mieszkające w domach opieki. Te osoby potrzebują bliskości, serdeczności, chwili uwagi czy zainteresowania drugiego człowieka.
Czytaj więcej

Co zrobić gdy dostałeś nakaz zapłaty lub doszło do kradzieży twoich danych osobowych

30 listopada 2021 r.

Otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty lub wezwanie na rozprawę? A może twoje dane osobowe zostały skradzione?
Czytaj więcej

Pomogli schronisku dla bezdomnych zwierząt w Sierzchowie

29 listopada 2021 r.

23 listopada do Fundacji Tusia z Sierzchowa trafiły około 2 tony karmy suchej, mokrej i ryżu; prawie 300 kg żwirku; akcesoria i produkty lecznicze: stetoskop, mikrochipy, suplementy, podkłady oraz legowiska; została zamówiona również specjalistyczna bieżnia do rehabilitacji psów na łączną kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Wszystko to przekazane zostało do Pani Pauliny z Sierzchowa, która opiekuje się tymi zwierzakami.
Czytaj więcej

Jak używać korektora?

27 listopada 2021 r.

Cienie pod oczami czy drobne niedoskonałości często są powodem niezadowolenia wielu kobiet. Oznaki zmęczenia, wypryski czy przebarwienia wcale nie muszą przyczyniać się do obniżenia nastroju. Makijaż pomoże Ci ukryć mankamenty, byś mogła cieszyć się jednolitym i zdrowym wyglądem swojej skóry. Dowiedz się, jak używać korektora oraz o czym pamiętać wykonując makijaż, który ma korygować niedoskonałości.
Czytaj więcej

Ponadczasowe oświetlenie

23 listopada 2021 r.

Oświetlenie domu to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrz, jeśli nie najważniejszy. Światło pozwala kształtować przestrzeń, tworzyć strefy, doświetlać, a nawet optycznie powiększać i zmieniać proporcje pokoi. Projektując wnętrze, już na samym wstępie należy zastanowić się nad rodzajem oświetlenia i rozmieszczeniem punktów świetlnych. Na początku może wydawać się to wszystko bardzo skomplikowane, jednak na szczęście są na rynku specjaliści, którzy nie tylko zaoferują produkty, które możemy zastosować w naszych wnętrzach, ale doradzą też, w jaki sposób zaplanować oświetlenie w domu. Jeśli szukasz ekspertów do spraw oświetlenia, zapoznaj się z poniższym tekstem, zachęcamy do lektury.
Czytaj więcej

Nocna pielęgnacja skóry – o czym warto pamiętać?

23 listopada 2021 r.

Podczas nocnego wypoczynku organizm intensywnie się regeneruje. Dotyczy to również naszej skóry, dlatego na noc warto używać kosmetyków o gęstszej konsystencji, z większą zawartością składników aktywnych. Co jeszcze powinna obejmować nocna pielęgnacja?
Czytaj więcej

Historia Black Friday. Od krachu na giełdzie do promocji w Ceneo.pl

19 listopada 2021 r.

Nie ma lepszego momentu na zakupy niż Czarny Piątek. O tym dniu słyszał już chyba każdy, ale właściwie, jaka jest historia Black Friday? Czarny Piątek wywodzi się z Ameryki. To wielkie święto zakupów i promocji, które przypada na pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia. Jednocześnie jest to rozpoczęcie sezonu na pierwsze bożonarodzeniowe zakupy. Black Friday szybko przyjął się w innych krajach na świecie m.in. w Polsce. Jaka jest historia Black Friday? Skąd się wzięło zakupowe szaleństwo i na czym polega? Zapraszamy do krótkiego artykułu, w którym wszystko wyjaśniamy.
Czytaj więcej

Jazda bez prawa jazdy – co za to grozi?

19 listopada 2021 r.

Każdy uczestnik ruchu drogowego powinien posiadać ważny dokument pozwalający mu na prowadzenie pojazdu danej kategorii. Warto rozróżnić moment w którym dokument został nam wydany, ale nie mamy go przy sobie od sytuacji gdy prowadzimy pojazd mechaniczny bez wymaganych do tego uprawnień. W obu przypadkach mogą nas czekać przykre konsekwencje, szczególnie podczas kolizji drogowej.
Czytaj więcej

Jak bezpiecznie korzystać z wózka widłowego?

18 listopada 2021 r.

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek pracę na magazynie bez wózka widłowego. Tego typu pojazdy są niezbędne również w wielu firmach, gdzie pojawia się okresowa konieczność przetransportowania lub rozładowania towaru. Takie przedsiębiorstwa decydują się jednak zwykle na wynajem wózków widłowych, gdyż zakup własnej floty mija się z celem, z uwagi na nieopłacalność. Operatorzy pojazdów raczej nie mają problemów ze znalezieniem pracy, co wynika z rozwoju handlu oraz wielu inwestycji. Każda osoba wykonująca zadania przy wykorzystaniu wózka widłowego musi pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, które miała okazję poznać w trakcie kursu. Na czym dokładnie one polegają?
Czytaj więcej