Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Wyciągarki samochodowe — poznaj kluczowe parametry wyciągarek

13 maja 2020 r.

Wiesz już, że zakup wyciągarki samochodowej cię nie ominie, ponieważ niebawem wybierasz się w ciężki teren? Czas, abyś poznał podstawowe wyznaczniki i parametry, jakie należy wziąć pod uwagę podczas zakupu tego sprzętu.
Czytaj więcej

Wyjątkowe odwiedziny z podnośnika

12 maja 2020 r.

„Mamusiu, ale się cieszę, że Cię widzę. Kochana moja, nareszcie”, „Zobaczysz Tato, to się wszystko zaraz skończy i od razu się spotkamy”, „Mamo, bądź silna, kobiety w naszej rodzinie są silne, pamiętaj” – takie rozmowy towarzyszyły niezwykłym „spotkaniom z podnośnika”, które zorganizowała w swoich domach opieki Grupa ORPEA Polska. Łzy wzruszenia, przesyłane buziaki, słowa otuchy, serca rysowane w powietrzu – trudno oddać słowami emocje rodzin i mieszkańców, którzy spotykają się w tej nietypowej formie.
Czytaj więcej

Designer Outlet ponownie zaprasza na zakupy

4 maja 2020 r.

Po kilkutygodniowym wyłączeniu z życia społecznego Designer Outlet Warszawa szeroko otwiera drzwi dla stęsknionych mieszkańców Mazowsza.
Czytaj więcej

Rodzaje operacji haluksów. Wskazania i rehabilitacja po operacji

4 maja 2020 r.

Operacja haluksów to jedyna skuteczna metoda leczenia tej deformacji. Poznaj rodzaje operacji haluksów i wskazania do operacji haluksów. Dowiedz się, czy rehabilitacja po operacji haluksa jest konieczna. Przeczytaj.
Czytaj więcej

Włoskie meble wypoczynkowe - komfort i wygoda | Asmeble

3 maja 2020 r.

Każdy z nas marzy, by po ciężkim dniu pracy, w domowym zaciszu oddać się nieograniczonej chwili relaksu i błogiego odpoczynku. Dlatego w każdym domu bądź mieszkaniu powinien znaleźć się komfortowy komplet wypoczynkowy. Obecnie dostępna na rynku, bardzo bogata różnorodność wzorów i niezwykła funkcjonalność mebli, pozwala na wybór idealnego zestawu wypoczynkowego, niezależnie od wielkości wnętrza i możliwości adaptacyjnych.
Czytaj więcej

Modne narożniki z funkcją spania

30 kwietnia 2020 r.

W nowoczesnych aranżacjach najlepiej sprawdzają się meble, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są jednocześnie na wskroś praktyczne. Szafa przesuwna z oświetleniem ledowym, minimalistyczna meblościanka, w której pomieścimy wszystkie drobiazgi, czy też stolik kawowy z półką pod blatem – to tylko wybrane przykłady. W tym artykule zajmiemy się meblami niezwykłymi pod wieloma względami. Mowa o tapicerowanych narożnikach z funkcją spania. Dlaczego cieszą się tak wielką popularnością? Gdzie je stosować? Zachęcamy do lektury!
Czytaj więcej

Wulkanizacja mobilna - dlaczego warto z niej skorzystać?

28 kwietnia 2020 r.

Przebita opona lub konieczność wymiany starych opon na nowe sprawiają, że kierowcy nawet w czasie epidemii szukają dobrego wulkanizatora. Wielu z nich zamknęło swoje zakłady, a utrudniony dostęp do warsztatów mechanicznych sprawia, że na wykonanie wielu napraw czeka się znacznie dłużej niż wcześniej. Niestety, niektóre problemy nie mogą poczekać, a kierowcy oczekują ich natychmiastowego rozwiązania. Dotyczy to między innymi usług wulkanizacyjnych, które zwykle powinno się wykonywać niezwłocznie. Jeżeli potrzebujesz wulkanizatora, sprawdź, jak działa wulkanizacja mobilna.
Czytaj więcej

Jak układać płytki ceramiczne – czy można kłaść płytki na płytki?

28 kwietnia 2020 r.

Płytki łazienkowe może układać fachowiec lub też możemy zdecydować się na wykonanie tego zadania samodzielnie. Dzięki temu zaoszczędzimy pieniądze. Koszty podczas remontu zminimalizujemy ponadto, jeżeli będziemy układać płytki na płytki bez skuwania starej ceramicznej powierzchni. Płytki łazienkowe muszą zostać ułożone jednak we właściwy sposób, aby nie tylko estetycznie się prezentowały, ale też tworzyły trwałe pokrycie ściany i podłogi. W przeciwnym razie już po upływie krótkiego czasu mogą odpadać, a także pękać oraz przepuszczać wodę.
Czytaj więcej

Organizujemy szkolenie online – na co zwrócić uwagę?

24 kwietnia 2020 r.

Moda na różnego rodzaju kursy i szkolenia online wciąż rośnie. Chętnych do nauki nie brakuje, ale oferta szkoleniowa również jest bardzo bogata. Na coraz bardziej nasyconym rynku najlepiej wyróżnić się jakością. Podpowiadamy, jak przeprowadzać szkolenia online, by cieszyły się zainteresowaniem, a także dobrymi opiniami uczestników.
Czytaj więcej

DIY - jak zacząć tworzyć rękodzieło?

21 kwietnia 2020 r.

Samodzielne wykonywanie przedmiotów to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Rzeczy hamdmade mają sentymentalną wartość, a co więcej, cieszą się dużą popularnością. Jak zacząć tworzyć własnoręcznie? Co możemy zrobić metodą DIY?
Czytaj więcej