Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Betclic - zakład bez ryzyka 500 PLN

18 lipca 2019 r.

W Betclic nowy gracz może postawić pierwszy zakład ubezpieczony do kwoty 500 złotych. Wszystko za sprawą kodu promocyjnego, który pozwala na grę bez ryzyka. W razie porażki bukmacher wypłaci takiemu klientowi zwrot stawki!
Czytaj więcej

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem

17 lipca 2019 r.

Nasz dom lub mieszkanie, w którym zgromadzony jest dorobek wielu lat pracy, stanowi łakomy kąsek dla złodzieja. Dlatego warto zrobić wszystko, aby do minimum ograniczyć zagrożenie włamania. Jest to ważne szczególnie, gdy pozostawiamy dom lub mieszkanie bez opieki. Na terenie naszego powiatu zdarzają się włamania do mieszkań, domów i na posesje. Właściciele tracą głównie pieniądze, biżuterię i wartościowe wyposażenie. Piaseczyńscy policjanci podpowiadają co zrobić, aby uniknąć tego rodzaju zdarzeń.
Czytaj więcej

Sposoby na utrzymanie porządku w pomieszczeniach gospodarczych

11 lipca 2019 r.

Budując dom czy wybierając projekt domu powinniśmy zwrócić uwagę na jego zaplecze gospodarcze, a więc na wszystkie pomieszczenia, które mogą być miejscem na przedmioty i sprzęty, których nie używamy na co dzień i na które nie ma miejsca w domu. Takie pomieszczenia mają znaczący wpływ na komfort użytkowania powierzchni mieszkalnej.
Czytaj więcej

Faktoring i mikrofaktoring najskuteczniejszym rozwiązaniem problemów branży transportowej!

10 lipca 2019 r.

Zgodnie z najnowszymi badaniami, branża transportowa boryka się z coraz większym zadłużeniem, a długie terminy płatności to plaga i ogromne zagrożenie szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jak radzić sobie z długimi terminami płatności i nieterminową spłatą należności za zrealizowane zlecenia?
Czytaj więcej

Co drugi Polak robi zakupy w sieci - jak to robić taniej?

9 lipca 2019 r.

Z najnowszych danych Eurostatu wynika, że 45 proc. Polaków robi już zakupy w internecie.
Czytaj więcej

Ameryka w Warce… czyli mnóstwo atrakcji na Vivat Pułaski!

4 lipca 2019 r.

Jeśli chcesz miło spędzić niedzielne popołudnie i wieczór 7 lipca, sam, z rodziną lub przyjaciółmi, koniecznie musisz udać się na Piknik Vivat Pułaski. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.
Czytaj więcej

JA W INTERNECIE - bezpłatne szkolenia

30 czerwca 2019 r.

Gmina Góra Kalwaria organizuje cykl bezpłatnych szkoleń w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych w ramach projektu: Ja w Internecie. Program szkoleniowy rozwoju kompetencji cyfrowych.
Czytaj więcej

PrestaShop - 3 ciekawe zagadnienia

30 czerwca 2019 r.

Sklep internetowy może być bardzo ciekawym pomysłem na biznes. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się właśnie na tego rodzaju działalność. Tutaj często pojawia się pytanie o to, jak dokonać wyboru oprogramowania przeznaczonego do takiego przedsięwzięcia. Popularnością cieszy się przykładowo PrestaShop.
Czytaj więcej

Dołącz do ekonowoczesnych - zamawiaj kontenery na śmieci online!

27 czerwca 2019 r.

Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z potrzeby dbania o środowisko naturalne, a wyrzucanie śmieci do lasów i na tereny zielone jest potępiane przez społeczeństwo. Dodatkowo coraz częściej na śmiecących nakładane są kary. Z tych powodów rośnie zainteresowanie wynajmem kontenerów. Szczególnie ciekawą opcją jest wypożyczanie kontenerów na śmieci przez Internet. Sprawdź, jak to działa!
Czytaj więcej

Yerba mate, czyli napój z Ameryki Południowej

24 czerwca 2019 r.

Yerba mate to wyjątkowy napój, zdobywający uznanie coraz większej ilości osób w polsce. Przyrządzany jest listków i gałązek Ostrokrzewu paragwajskiego - z drzewa, które zawsze pozostaje zielone (w odpowiednim klimacie). Działanie yerby jest podobne do tego, jakie odczuwamy po kawie - przede wszystkim yerba mate pobudza, jednak nie należy zapominać, że ma też wiele innych zalet.
Czytaj więcej