Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Wielkanocna kuchnia Pawła Serafina

16 kwietnia 2019 r.

Najważniejsze święta w kulturze chrześcijańskiej, przypadają w tym roku na koniec kwietnia. Piękna pogoda, dłuższe słoneczne dni, radość z wolnego weekendu i dużo czasu na kulinarne zakupy.
Czytaj więcej

Góra Kalwaria - stan umysłu, ktoś to miejsce zaczarował... (VIDEO!)

9 kwietnia 2019 r.

Stan umysłu - to najnowszy singiel promujący czwartą płytę \"Knebel\", rapera pochodzącego z Góry Kalwarii, Kamila Niedużaka NDZ.
Czytaj więcej

Odpowiednia dieta na gęste włosy

3 kwietnia 2019 r.

Gęste, piękne włosy to marzenie zarówno niejednej kobiety, jak i mężczyzny. Niestety, nie jest łatwo ten stan osiągnąć. Na wygląd i kondycję włosów wpływ ma wiele czynników. Bardzo istotnym jest z pewnością odpowiednie odżywianie. Jaka powinna być więc właściwa dieta na gęste włos? Sprawdź nasz poradnik.
Czytaj więcej

Oferty sal konferencyjnych w województwie mazowieckim

27 marca 2019 r.

Sale konferencyjne to idealne miejsce dla spotkań w gronie najbliższych pracowników oraz organizacji spotkań biznesowych. Ten artykuł podpowie gdzie najlepiej zorganizować takie spotkania w województwie mazowieckim oraz jakie inne atrakcje mogą być zorganizowane w czasie takiego pobytu.
Czytaj więcej

ZUS radzi: co zrobić gdy szkoła lub przedszkole są zamknięte?

27 marca 2019 r.

Zapewnienie opieki dziecku w przypadku niespodziewanego zamknięcia szkoły lub przedszkola może nastręczać rodzicom wielu trudności. ZUS przypomina, że w sytuacji, gdy nie ma z kim zostawić dziecka w wieku do 8 lat, rodzice mogą zająć się nim sami i wystąpić o wypłatę zasiłku opiekuńczego.
Czytaj więcej

Podarować chwile szczęścia

16 marca 2019 r.

Grupa młodzieży z Technikum nr 2 w Górze Kalwarii postanowiła wnieść trochę radości w życie osamotnionych i często schorowanych podopiecznych miejscowego Domu Pomocy Społecznej.
Czytaj więcej

Gotujemy z Pawłem Serafinem: Wołowina lokalnie...

10 marca 2019 r.

W oczekiwaniu na wiosnę, kiedy nasze podniebienia i żołądki oczekują konkretnego rozwiązania w kwestii niedzielnego obiadu.
Czytaj więcej

KUPS: Podwyżka VAT na napoje owocowe doprowadzi do potężnych strat sadowników

6 marca 2019 r.

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków wielokrotnie apelowała do Rządu RP o nie przyjmowanie zmian, zaproponowanych przez Ministerstwo Finansów w zakresie podwyżki podatku VAT z 5 proc. do 23 proc. na napoje z min. 20 proc. udziałem soków lub przecierów z owoców i warzyw.
Czytaj więcej

Radar na Puławskiej wkrótce zacznie działać

20 lutego 2019 r.

Fotoradar na ul. Puławskiej zacznie działać za kilka tygodni i dopiero wówczas posypią się pierwsze mandaty - informuje portal haloursynow.pl.
Czytaj więcej

Trwa rekrutacja do Młodzieżowego Klubu Dziennikarskiego

14 lutego 2019 r.

Do 25 lutego potrwa rekrutacja do Młodzieżowego Klubu Dziennikarskiego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Kalwarii.
Czytaj więcej