Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Czym ocieplić dom? Jedno rozwiązanie do kompleksowej izolacji ścian styropianem

9 marca 2020 r.

To fundamentalne pytanie, które stawiają sobie inwestorzy planujący termomodernizację budynku. Odpowiedź brzmi - Kompletnym Systemem Ociepleń Termo Organika. W jego skład wchodzą materiały izolacyjne produkowane z surowców najwyższej jakości i wykorzystujące nowoczesne technologie.
Czytaj więcej

Butelka pełna witamin - 3 pomysły na wiosenne smoothie

5 marca 2020 r.

Coraz więcej osób stara się zmienić swój tryb życia na zdrowszy. Jednym z najprostszych sposobów na to, jest zmiana przyzwyczajeń żywieniowych. Jeżeli chcesz wprowadzić takie zmiany, zacznij od codziennego przygotowywania pysznych koktajli owocowo-warzywnych typu smoothie.
Czytaj więcej

Kalkulator ubezpieczenia samochodu - Jak z jego pomocą obniżyć koszt OC?

5 marca 2020 r.

Ubezpieczenie OC samochodu trzeba kupić. Jego koszt możemy obniżyć korzystając z kalkulatora ubezpieczenia samochodu.
Czytaj więcej

Kupujemy płyty OSB w Warszawie

4 marca 2020 r.

Sprawne prowadzenie remontu to marzenie każdego inwestora. Aby spełnić ten cel, liczy się nie tylko odpowiednia ekipa budowlana, ale także właściwe materiały, ułatwiające realizację prac. Jednym z produktów, stosowanym niezwykle często, są płyty OSB, oferowane przez sklep Elmas. Zastosowań tego materiału jest bardzo wiele. Warto jednak skupić się na dwóch aspektach, czyli budowlanym i wykończeniowym.
Czytaj więcej

Ile kosztuje wesele w Warszawie? Sprawdzamy warszawskie sale weselne

4 marca 2020 r.

Planujesz wesele w Warszawie? Szukając sali weselnej warto ustalić budżet i oczekiwania względem lokalu. Sala powinna pasować do klimatu wesela i odpowiadać ilości zaproszonych gości.
Czytaj więcej

Warto grać w szachy z wielu względów

29 lutego 2020 r.

Dla wielu ta gra wydaje się nudna i mało atrakcyjna. W rzeczywistości jest odwrotnie, gra w szachy może emocjonować, a w dodatku pozytywnie wpływa na rozwój człowieka.
Czytaj więcej

Szkoła tańca dla dzieci - pomóż rozwinąć pasję na całe życie

21 lutego 2020 r.

Jeżeli twoje dziecko lubi zabawy ruchowe i muzykę, zapisanie go na zajęcia taneczne to doskonały sposób na rozwinięcie jego poczucia rytmu oraz zachęcenie do regularnej aktywności fizycznej. Może się również okazać, że taniec stanie się jego pasją, która zostanie z twoją pociechą do końca życia.
Czytaj więcej

Jak uzyskać odszkodowanie za szkody wywołane przez wiatr?

20 lutego 2020 r.

Co jakiś czas w mediach pojawiają się materiały o szkodach wywołanych przez silne podmuchy wiatru. Uszkodzone pojazdy, zerwane dachy, połamane drzewa to niektóre problemy związane z przechodzącymi wichurami. Koszty związane z przywróceniem do sprawności przedmiotów niekiedy przerastają oczekiwania właścicieli. Warto dowiedzieć się kiedy i komu przysługuje odszkodowanie za straty spowodowane silnym wiatrem.
Czytaj więcej

Wielkie otwarcie Suntago Wodny Świat już 20 lutego

18 lutego 2020 r.

Zostały tylko dwa dni do otwarcia największego zadaszonego parku wodnego w Europie – Suntago Wodny Świat.
Czytaj więcej

3 nowe miejsca w Warszawie, które warto odwiedzić w walentynkowy wieczór

12 lutego 2020 r.

Walentynki w Warszawie to nie tylko spacer w Łazienkach albo kolacja na Starym Mieście. Przygotowaliśmy zestawienie nowo otwartych miejsc w stolicy, które oferują cały wachlarz atrakcji dla zakochanych i nie tylko.
Czytaj więcej