Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Już w marcu nabór projektów do budżetu obywatelskiego Mazowsza!

31 stycznia 2020 r.

Prace nad Budżetem Obywatelskim Mazowsza (BOM) wchodzą na ostatnią prostą. Ruszyły też spotkania informacyjne z mieszkańcami. A już od początku marca Mazowszanie będą mogli zgłaszać swoje projekty. W puli jest 25 mln zł.
Czytaj więcej

Jak dobrać odpowiednie rolety dachowe

31 stycznia 2020 r.

W celu osłony mieszkań i domów chętnie wybierane są rolety, które umożliwiają osłonięcie się również od ciekawskich spojrzeń. Jednak w przypadku okien dachowych wiele osób często rezygnuje z tego typu rozwiązań oraz innych dekoracji okiennych.
Czytaj więcej

Pierwsza pożyczka za darmo w reklamie telewizyjnej ViaSms.pl

30 stycznia 2020 r.

„Pożyczka za darmo na co tylko potrzebujesz” to hasło przewodnie kampanii telewizyjnej realizowanej przez innowacyjną instytucję pożyczkową ViaSms.pl. Pożyczkodawca zachęca wszystkich nowych klientów do skorzystania z całkowicie darmowej pożyczki przez internet. Konsumenci, którzy zdecydują się na zaciągnięcie promocyjnej pożyczki zaoszczędzą na wszystkich kosztach związanych z przyznanym wsparciem finansowym. Pierwsza pożyczka z RRSO równym 0% udzielana jest bez żadnych opłat w postaci prowizji, oprocentowania czy odsetek. Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z oferty ViaSms to mamy okazję otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel w wysokości nawet 1500 złotych i oddać dokładnie tyle samo w ciągu 30 dni.
Czytaj więcej

20 lutego wielkie otwarcie Suntago Wodny Świat!

27 stycznia 2020 r.

Największy zadaszony park wodny w Europie właśnie ogłosił oficjalną datę otwarcia, a już dziś ruszyła sprzedaż biletów poprzez nową stronę internetową www.parkofpoland.com. Od 20 lutego 2020 r. pierwsi goście będą mogli skorzystać z wyjątkowych atrakcji Suntago Wodny Świat w Park of Poland.
Czytaj więcej

Koleje Mazowieckie podnoszą ceny biletów

14 stycznia 2020 r.

Koleje Mazowieckie wprowadzą zmiany w cenniku od 1 lutego 2020 r. Podwyżka jest konsekwencją wzrostu opłat za energię oraz płacy minimalnej.
Czytaj więcej

Sojowe świece zapachowe, czyli zdrowy i ekologiczny sposób na wyjątkową atmosferę

12 stycznia 2020 r.

Zapach to wyjątkowy zmysł, który bardzo silnie wiąże się z ludzką pamięcią. To dlatego właśnie perfumy, których używaliśmy parę lat temu, potrafią niemal przenieść nas we wspomnienia z tamtego okresu. Jednak zapach ma jeszcze jedną bardzo ważną funkcję - jest dopełnieniem niepowtarzanej atmosfery.
Czytaj więcej

Gotowy sposób na szybkie i tanie wykończenie wnętrz

10 stycznia 2020 r.


Czytaj więcej

Euro 2020 - jakie Polska ma szanse?

10 stycznia 2020 r.

Imprezą numer jeden w piłce nożnej 2020 roku będą finały Mistrzostw Europy. Udział w turnieju weźmie polska reprezentacja, a kibice już ostrzą sobie apetyty na występy Biało-Czerwonych.
Czytaj więcej

PIT za 2019 rok - nie stój w kolejkach, złóż swoje zeznanie online!

30 grudnia 2019 r.

Już nie tylko media, ale i same urzędy skarbowe zachęcają podatników do tego, aby PIT za 2019 rok składać online. To forma wygodniejsza nie tylko dla podatników, ale i dla urzędników, którym pozwala szybciej uporać się z weryfikacją danych i zwrotem nadpłaconego podatku.
Czytaj więcej

Żywotność baterii w Twoim iPhone – sposoby na jej przedłużenie?

29 grudnia 2019 r.

Wielu użytkowników smartfonów skarży się na coraz szybsze rozładowywanie baterii. Jest to część iPhone, która zużywa się z czasem i niemożliwe jest całkowite zatrzymanie tego procesu. Można jednak zadbać o stan baterii, wyrabiając korzystne nawyki użytkowania telefonu i ładowania baterii. W ten sposób zachowamy jej pełną sprawność nawet przez rok intensywnego użytkowania. Warto zastosować się do wskazówek, gdyż bateria nie jest objęta roczną gwarancją producenta, z wyjątkiem rzadkich przypadków wad fabrycznych. Pomóc nam może za to pogwarancyjny serwis iPhone.
Czytaj więcej