Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Jedziesz na wakacje? Powiększ swoje auto

24 lipca 2019 r.

Problem braku wystarczającej ilości miejsca w bagażniku mogą rozwiązać boxy dachowe.
Czytaj więcej

Tania pożyczka pozabankowa – jak wyszukać najatrakcyjniejsze oferty?

22 lipca 2019 r.

Jeżeli w naszym budżecie domowym pojawiają się problemy, szukamy nie tylko szybkiego, ale również taniego ich rozwiązania. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą pożyczkodawcy, którzy oferują swoje produkty przez internet. Z jakich ofert możemy skorzystać i jak je znaleźć? Sprawdźmy!
Czytaj więcej

Szukasz pracy w Warszawie? Sprawdź jak odpowiadać na oferty pracy

18 lipca 2019 r.

Warszawa przyciąga swoim niesamowitym klimatem, ale i możliwościami, jakie daje. Poziom życia w stolicy jest bardzo dobry. Można tutaj też znaleźć dobrze płatną pracę, która pozwala na godne życie i oszczędzenie pieniędzy na przyszłość oraz drobne przyjemności.
Czytaj więcej

Oprogramowanie WAPRO ERP – dlaczego warto je wdrożyć?

18 lipca 2019 r.

Przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych programów wspierających ich działalność. Wśród nich znajduje się także WAPRO ERP.
Czytaj więcej

Betclic - zakład bez ryzyka 500 PLN

18 lipca 2019 r.

W Betclic nowy gracz może postawić pierwszy zakład ubezpieczony do kwoty 500 złotych. Wszystko za sprawą kodu promocyjnego, który pozwala na grę bez ryzyka. W razie porażki bukmacher wypłaci takiemu klientowi zwrot stawki!
Czytaj więcej

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem

17 lipca 2019 r.

Nasz dom lub mieszkanie, w którym zgromadzony jest dorobek wielu lat pracy, stanowi łakomy kąsek dla złodzieja. Dlatego warto zrobić wszystko, aby do minimum ograniczyć zagrożenie włamania. Jest to ważne szczególnie, gdy pozostawiamy dom lub mieszkanie bez opieki. Na terenie naszego powiatu zdarzają się włamania do mieszkań, domów i na posesje. Właściciele tracą głównie pieniądze, biżuterię i wartościowe wyposażenie. Piaseczyńscy policjanci podpowiadają co zrobić, aby uniknąć tego rodzaju zdarzeń.
Czytaj więcej

Sposoby na utrzymanie porządku w pomieszczeniach gospodarczych

11 lipca 2019 r.

Budując dom czy wybierając projekt domu powinniśmy zwrócić uwagę na jego zaplecze gospodarcze, a więc na wszystkie pomieszczenia, które mogą być miejscem na przedmioty i sprzęty, których nie używamy na co dzień i na które nie ma miejsca w domu. Takie pomieszczenia mają znaczący wpływ na komfort użytkowania powierzchni mieszkalnej.
Czytaj więcej

Faktoring i mikrofaktoring najskuteczniejszym rozwiązaniem problemów branży transportowej!

10 lipca 2019 r.

Zgodnie z najnowszymi badaniami, branża transportowa boryka się z coraz większym zadłużeniem, a długie terminy płatności to plaga i ogromne zagrożenie szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jak radzić sobie z długimi terminami płatności i nieterminową spłatą należności za zrealizowane zlecenia?
Czytaj więcej

Co drugi Polak robi zakupy w sieci - jak to robić taniej?

9 lipca 2019 r.

Z najnowszych danych Eurostatu wynika, że 45 proc. Polaków robi już zakupy w internecie.
Czytaj więcej

Ameryka w Warce… czyli mnóstwo atrakcji na Vivat Pułaski!

4 lipca 2019 r.

Jeśli chcesz miło spędzić niedzielne popołudnie i wieczór 7 lipca, sam, z rodziną lub przyjaciółmi, koniecznie musisz udać się na Piknik Vivat Pułaski. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.
Czytaj więcej