Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Dlaczego warto zainwestować w ogrzewanie podłogowe?

18 czerwca 2020 r.

Dawniej w domach jednorodzinnych i mieszkaniach to źródło ogrzewania definiowało fakt, w jaki sposób ciepło było oddawane do atmosfery. Dziś stare kotły zasypowe na paliwo stałe są zastępowane rozwiązaniami, które zdecydowanie łatwiej poddać regulacji – zaliczyć tutaj można między innymi ogrzewanie gazowe oraz pompę ciepła, a także niezależne i komfortowe maty elektryczne. Przy takich możliwościach warto pokusić się o komfort ciepłej podłogi pod stopami.
Czytaj więcej

Szkoła rysunku. 3 zalety, jakie mają lekcje rysunku

17 czerwca 2020 r.

Rysowanie może być sposobem na siebie, ciekawym hobby, przygotowaniem do studiów technicznych albo artystycznych, a nawet formą terapii - ilu ludzi, tyle motywacji, by zaangażować się w lekcje rysunku. Ważne jest, aby konkretna szkoła była dopasowana do naszych oczekiwań i powodów, które stały za skierowaniem kroków w te właśnie progi. Poniżej prezentujemy trzy nieoczywiste zalety, jakie mają zajęcia z rysunku, podpowiadając jednocześnie, jaka powinna być szkoła rysunku, która pokładane w niej nadzieje spełni.
Czytaj więcej

PAULA ROMA - mocny debiut w czasach pandemii

8 czerwca 2020 r.

PAULA ROMA to debiutująca wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka o mocnym charyzmatycznym głosie i kobiecym wdzięku. Te cechy idealnie odzwierciedla zaskakujący pierwszy singiel niedopowiedzenia. Ostateczne brzmieniem utworu (mastering) zdecydowała się powierzyć jednemu z najlepszych w swoim fachu - Whitfield Mastering London(zajmujące się ostatecznym brzmieniem płyt takich artystów jak np: Bruno Mars, Sade czy Michael Jackson)
Czytaj więcej

Stal do azotowania 38HMJ

4 czerwca 2020 r.

Stal jest bardzo powszechnie wykorzystywanym metalem w branży przemysłowej. Proces azotowania stali przeprowadza się w celu nadania konkretnych właściwości i stworzenia stopu, który będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz korozje. Azotowaniu poddaje się stale niskostopowe oraz stopowe. W składzie chemicznym stali, która przeznaczona jest do azotowania, występują pierwiastki zwiększające hartowność, takie jak na przykład bor. Na czym polega proces azotowania? Gdzie można skorzystać z tego rodzaju usług?
Czytaj więcej

Kraina Jeziorki nowy wyjątkowy tytuł prasowy

3 czerwca 2020 r.

W połowie czerwca 2020 roku Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki wydaje pierwszy numer prestiżowego czasopisma z segmentu premium „Kraina Jeziorki”. Jest to wyjątkowa pozycja na rynku wydawniczym, która w ciekawy i nieszablonowy sposób będzie przybliżać Czytelnikom tradycję, kulturę, sztukę, historię oraz wyjątkowych ludzi i miejsca na obszarze krainy rzeki Jeziorki.
Czytaj więcej

Dietetyk Warszawa - Gdzie znaleźć dobrego specjalistę?

31 maja 2020 r.

Zdrowe nawyki żywieniowe i odpowiednio zbilansowana dieta to klucz do lepszego zdrowia ogólnego i doskonałego samopoczucia ‒ tutaj bardzo pomocne może okazać się wsparcie dietetyka, który przygotuje odpowiednią dietę i będzie motywował nas do działania. Na jakie kwestie warto zwrócić uwagę podczas poszukiwania poradni dietetycznej? Poniżej kilka wskazówek. Zachęcamy do lektury!
Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę kupując patelnie? Jak smażenie to tylko z marką Moneta!

21 maja 2020 r.

Patelnia to jedno z podstawowych naczyń, które powinno znaleźć się w każdej kuchni. Kiedy stajemy przed wyborem jednego z wielu produktów, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii. Dzięki temu unikniemy rozczarowania i wybierzemy najlepszą patelnię dla nas. Oto kilka wskazówek!
Czytaj więcej

Lasery pikosekundowe w Klinice Miracki

19 maja 2020 r.

Współczesna medycyna estetyczna przynosi możliwości, jakich nigdy do tej pory nie było. Dzięki użyciu lasera frakcyjnego lub klasycznego – np. jednego z najnowocześniejszych laserów pikosekundowych – w ciągu zaledwie kilkunastu minut możemy pozbyć się nieestetycznych zmian skórnych, które negatywnie wpływają na nasz wygląd i samoocenę. Blizny potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia na twarzy, a nawet zmarszczki mogą pozostać niemiłym wspomnieniem dzięki rewolucyjnym metodom laseroterapii, które są nieinwazyjne i nie pozostawiają żadnych skutków ubocznych.
Czytaj więcej

Zakaz mentoli już w maju! Co warto wiedzieć?

18 maja 2020 r.

Już niebawem wejdzie w życie zakaz sprzedaży papierosów mentolowych, klikanych, a także innych aromatyzowanych wyrobów tytoniowych. Co i kiedy zniknie ze sklepowych półek?
Czytaj więcej

Ładowarki kołowe - do wynajęcia w Górze Kalwarii i okolicach

14 maja 2020 r.

Czy wiesz, że ładowarki kołowe są coraz bardziej popularne w naszym kraju? Stopniowo wypierają takie maszyny jak wózki widłowe, ponieważ charakteryzują się wielozadaniowością i uniwersalnością. Pojawia się coraz więcej firm, które oferują nie tylko sprzedaż, ale również wynajem ładowarek kołowych. W każdym mieście w Polsce można znaleźć co najmniej jedną firmę, która dysponuje takim sprzętem. Gdzie szukać ładowarek kołowych w Górze Kalwarii?
Czytaj więcej