Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Trawa Miskant: sadzonki o zaskakującym potencjale w nowoczesnych ogrodach

17 czerwca 2021 r.

Wśród bijących rekordy popularności sadzonek na polskim rynku zdecydowanie wyróżniają się trawy ozdobne. Sadzonki tych łatwych w uprawie roślin trafiły w gusta Polaków – są doskonałym uzupełnieniem modnych, nowoczesnych kompozycji. Wśród nich szczególne miejsce zajmują trawy miskant. Sadzonki te mają wiele do zaoferowania, zwłaszcza w kilku odmianach, które omówiliśmy dla was poniżej.
Czytaj więcej

Co zrobić, by smartfon działał dłużej?

17 czerwca 2021 r.

Smartfony są narażone na liczne awarie, takie jak pęknięcie szybki ekranu, uszkodzenie gniazda ładowania lub zalanie. Każda z awarii generuje koszty dla użytkownika i sprawia, że smartfon szybciej wymaga wymiany na zupełnie nowy. Co zrobić, by dłużej korzystać z jednego smartfona? Jak zabezpieczyć go przed szybkim uszkodzeniem? Oto sprawdzone porady od serwisu Samsung w Warszawie.
Czytaj więcej

Powód do śmiechu czy do dumy? Sytuacja na rynku starych VAG-ów

15 czerwca 2021 r.

Volkswagen Passat B5 z silnikiem 1.9 stał się tematem mniej lub bardziej wyszukanych żartów. Co dziwne, nie oberwało się choćby równolatkowi z oferty Audi, bo A4, choć podobne, to przecież wcale tak popularne nie jest. No to przyjrzyjmy się sytuacji z dystansu.
Czytaj więcej

Próba szczelności instalacji gazowej

14 czerwca 2021 r.

Próba szczelności instalacji gazowej jest bardzo istotnym elementem jeżeli chodzi o naszego bezpieczeństwo. Określona jest również prawnie przez rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 16 sierpnia 1999 roku.
Czytaj więcej

Cienki portfel męski: symbol minimalizmu współczesnego gentlemana!

13 czerwca 2021 r.

Chociaż wśród galanterii skórzanej najczęściej debatuje się o damskich torebkach, to w grupie produktów dla mężczyzn swoistym odpowiednikiem wydają się portfele skórzane. Oczywiście różnica w gabarytach jest znacząca, ale zasada „zaśmiecania” dokładnie ta sama: wkładajmy tam wszystko, może kiedyś się przyda. Tymczasem cienki portfel męski ze skóry to dzisiaj bestseller – symbol minimalistycznego i praktycznego gentlemana naszych czasów. Czy to czas na lifting także w Twoim portfelu?
Czytaj więcej

Kredyt do 20 tysięcy złotych - jaki najlepiej wybrać?

10 czerwca 2021 r.

Potrzebujesz gotówki na dowolny cel? W takim razie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie kredyt gotówkowy. Obecnie w swojej ofercie tę usługę ma właściwie każdy bank. Zobacz, jak w łatwy sposób wybrać najlepszy kredyt do 20 tysięcy złotych.
Czytaj więcej

Planujesz ocieplenie domu? Sprawdź, jak oszczędzić czas i pieniądze!

9 czerwca 2021 r.

Kompletnym Systemem Ociepleń Termo Organika – to optymalne rozwiązanie! Wchodzącego w jego skład materiały izolacyjne produkowane są z najwyższej jakości surowców, przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii.
Czytaj więcej

Jak otrzymać kredyt konsolidacyjny?

8 czerwca 2021 r.

Czym właściwie jest kredyt konsolidacyjny? W wielkim skrócie jest to kredyt, pozwalający na połączenie ze sobą kilku, a nawet kilkunastu produktów kredytowych. Dzięki niemu możesz wszystkie swoje płatności kredytowe zamienić na jedną dużo niższą ratę, ponieważ okres kredytowania najczęściej zostaje znacznie wydłużony. Co dzięki temu zyskujemy? Przede przystkim znacząco odciążamy nasz miesięczny budżet, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie finansowo z kredytowym zobowiązaniem. Jakie warunki należy spełnić? Jak dokonać konsolidacji naszych kredytów? Dowiesz się tego z artykułu poniżej!
Czytaj więcej

Pojemnik na karmę dla psa – przechowywanie ma znaczenie

7 czerwca 2021 r.

Wszyscy dobrze wiemy, jak ważna jest jakość diety, którą karmimy naszego psa. Uważnie śledzimy zoologiczne newsy, wyłapując informacje o trendach, z zainteresowaniem czytamy blogi, gdzie eksperci dzielą się wiedzą, pieczołowicie porządkujemy wiedzę, by sprostać wymaganiu, jakim jest codzienne żywienie psa. Spośród dziesiątek worków i opakowań, wielobarwnych lub zupełnie eko wybieramy karmę suchą, która według nas oraz specjalistów zaspokoi zapotrzebowanie żywieniowe oraz zadowoli kubki smakowe naszego psa, bo dobrze wiemy, że jeśli wybrana karma nie będzie mu smakować to nie pomoże ani napis premium, ani jej zbilansowanie, ani tym bardziej przegląd rewelacyjnych dodatków funkcjonalnych w niej zawarty.
Czytaj więcej

Usuwanie tłustych plam ze ścian

28 maja 2021 r.

Tłuste plamy na ścianach to zmora niemal każdej gospodyni domowej. Zabezpieczanie przestrzeni wokół kuchenki w trakcie gotowania może być sposobem na uniknięcie tłuszczu w kuchni. Niestety nie da się uniknąć przypadkowego rozlania czy ochlapania ścian, zwłaszcza jeśli w domu są dzieci czy zwierzaki. Jakie są zatem sposoby na usuwanie tłustych plam ze ścian? Oto kilka złotych rad wartych zapamiętania.
Czytaj więcej