Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Jak zamontować rolety rzymskie?

26 marca 2020 r.

Rolety rzymskie bardzo ładnie prezentują się na oknie i wiele osób marzy o ich posiadaniu. Nie trzeba koniecznie zatrudniać fachowca, by je zamontować. Rolety rzymskie bez trudu zamontujemy samodzielnie.
Czytaj więcej

Specjalne godziny na zakupy dla seniorów w Tesco

23 marca 2020 r.

Zgodnie z zaleceniami osoby z grupy podwyższonego ryzyka powinny jak najmniej wychodzić z domów - jednak nie zawsze jest to możliwe. Aby wesprzeć osoby wymagające szczególnej uwagi, Tesco wprowadza specjalne godziny na zakupy dla osób z grupy podwyższonego ryzyka, w szczególności dla osób starszych. Akcja rozpoczyna się już jutro i będzie prowadzona codziennie we wszystkich sklepach sieci handlowej w Polsce w godzinach 9-10.
Czytaj więcej

O co warto zapytać przed wyborem OC?

20 marca 2020 r.

Każdy właściciel pojazdu mierzy się raz w roku z dylematem - jak znaleźć najtańsze ubezpieczenie OC. Co jednak wpływa na wycenę polisy? Jaki jest jej zakres i dlaczego kalkulator OC to dobry pomysł? O tym wszystkim przeczytasz w poniższym artykule.
Czytaj więcej

Koronawirus: Biedronka wprowadza w swoich sklepach specjalne rozwiązania

17 marca 2020 r.

Biedronka wprowadza w swoich sklepach specjalne rozwiązania: są to między innymi płyny dezynfekujące i chusteczki Dada dla klientów, zmiana czasu pracy sklepów i limity osób na terenie placówek.
Czytaj więcej

Sprawdź popularne projekty domów parterowych z garażem w bryle budynku

17 marca 2020 r.

Coraz większa ilość osób docenia zalet domów. Wolność, brak sąsiadów za ścianą, to tylko niektóre z plusów mieszkania w domu.
Czytaj więcej

Rodzaje i zastosowanie kasetonów reklamowych w biznesie

13 marca 2020 r.

Bądźmy szczerzy - przestrzeń marketingowa jest dziś bardzo złożona i zróżnicowana, ale też brakuje w niej miejsca na nowe i innowacyjne rozwiązania. Te, choć pojawiają się często, szybko są adoptowane przez konkurencyjne marki. Tworzy to sytuację, w której potencjalny Klient czuje swoisty przesyt narzędziami marketingu. Jednym z takich rozwiązań są kasetony reklamowe. I choć idea powstania tego nośnika reklamy była dość prosta, to jednak zupełnie inaczej wygląda kwestia podziału kasetonów reklamowych na poszczególne rodzaje. Zwłaszcza, że ich zastosowanie również jest bardzo szerokie.
Czytaj więcej

Czym ocieplić dom? Jedno rozwiązanie do kompleksowej izolacji ścian styropianem

9 marca 2020 r.

To fundamentalne pytanie, które stawiają sobie inwestorzy planujący termomodernizację budynku. Odpowiedź brzmi - Kompletnym Systemem Ociepleń Termo Organika. W jego skład wchodzą materiały izolacyjne produkowane z surowców najwyższej jakości i wykorzystujące nowoczesne technologie.
Czytaj więcej

Butelka pełna witamin - 3 pomysły na wiosenne smoothie

5 marca 2020 r.

Coraz więcej osób stara się zmienić swój tryb życia na zdrowszy. Jednym z najprostszych sposobów na to, jest zmiana przyzwyczajeń żywieniowych. Jeżeli chcesz wprowadzić takie zmiany, zacznij od codziennego przygotowywania pysznych koktajli owocowo-warzywnych typu smoothie.
Czytaj więcej

Kalkulator ubezpieczenia samochodu - Jak z jego pomocą obniżyć koszt OC?

5 marca 2020 r.

Ubezpieczenie OC samochodu trzeba kupić. Jego koszt możemy obniżyć korzystając z kalkulatora ubezpieczenia samochodu.
Czytaj więcej

Kupujemy płyty OSB w Warszawie

4 marca 2020 r.

Sprawne prowadzenie remontu to marzenie każdego inwestora. Aby spełnić ten cel, liczy się nie tylko odpowiednia ekipa budowlana, ale także właściwe materiały, ułatwiające realizację prac. Jednym z produktów, stosowanym niezwykle często, są płyty OSB, oferowane przez sklep Elmas. Zastosowań tego materiału jest bardzo wiele. Warto jednak skupić się na dwóch aspektach, czyli budowlanym i wykończeniowym.
Czytaj więcej