Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Profil LED MOD-KOL-100 instrukcja montażu

7 kwietnia 2021 r.

Profil świetlny LED MOD-KOL-100 jest elementem do montażu w suficie podwieszanym lub ścianie z GK ( Gips Karton ) i to zarówno przy robieniu nowego podwieszenia jak i przy ścianie/suficie już istniejącym. Wszystkie elementy dopasowane są tak by zawsze współgrały ze stanem jaki zastaniemy czy to w przestrzeni już eksploatowanej, czy przysposabianej do eksploatacji ( w budowie ). Cały system wykonany jest tak że nie ma, możliwości technicznej, złożyć go niepoprawnie, przypomina system puzzle które, albo pasują do elementu a jeśli jest inaczej oznacza to ze coś zostało źle złożone i dopasowanie musi być inneu
Czytaj więcej

Czy emeryt może podjąć pracę zdalną w domu? Jakie ma możliwości?

1 kwietnia 2021 r.

Emerytura po wielu długich latach pracy dla jednych wydaje się zwieńczeniem kariery zawodowej rozpoczęciem zupełnie nowego życia. Wiele osób jednak idąc na emeryturę, nie chce osiadać w miejscu i przestać pracować. Praca przez internet dla emeryta to świetna opcja dla osób poszukujących dodatkowego zajęcia, przy jednoczesnym pozostaniu we własnym domu.
Czytaj więcej

Czy możliwa jest korekta cen mieszkań w województwie mazowieckim

31 marca 2021 r.

Mieszkaniówka dotychczas była “bezpieczną przystanią” nawet w czasach gospodarczej niepewności. Ceny systematycznie rosły, a w ostatnich latach był to wzrost bardzo dynamiczny, bijący kolejne rekordy. Sytuacja taka ma miejsce w całej Polsce, w tym w województwie mazowieckim, w stolicy, ale też w mniejszych ośrodkach, jak Góra Kalwaria. Czy jest jednak możliwe, że trend wzrostowy zostanie zatrzymany i nastąpi korekta cen w dół?
Czytaj więcej

Jak wybrać dobrą farbę do ogrodzenia?

29 marca 2021 r.

Planujesz odnowić ogrodzenie? Podpowiadamy, jakiej farby użyć, aby drewniany płot lub metalowego ogrodzenie zyskały nowy wygląd i przedłużoną trwałość. Oto polecane farby do płotu drewnianego, farby do płotu z metalu i impregnaty do ogrodzenia.
Czytaj więcej

Kredyt konsolidacyjny - wszystko, co warto o nim wiedzieć

29 marca 2021 r.

Z kredytem konsolidacyjnym na pewno spotkał się każdy, kto posiada już jakieś zaciągnięte kredyty. A to za sprawą tego faktu, że kredyt taki umożliwia połączenie wszystkich posiadanych zobowiązań w jedno. Dzięki temu powstaje możliwość płacenia kilku rat w jednej połączonej opłacie. Czym dokładnie jest kredyt konsolidacyjny, kto może go zaciągnąć i czy warto? Kwestie te zostaną omówione w niniejszym artykule.
Czytaj więcej

Najlepsze miejsca na wakacje nad polskim morzem - gdzie zaplanować urlop?

19 marca 2021 r.

Bałtyk przyciągnął w 2020 roku, w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień), 1,5 mln turystów. W czasie pandemii nad polskim morzem wypoczywało około 14 proc. turystów mniej w porównaniu z analogicznym okresem 2019 roku. Jak widać Bałtyk jest bardzo chętnie wybierany przez Polaków jako cel urlopowych wyjazdów. A na turystów czekają liczne atrakcje. Które miasta cieszą się popularnością?
Czytaj więcej

Pies czy kot, czyli jak wybrać towarzysza?

17 marca 2021 r.

Psy tak bardzo zadomowiły się w polskich sercach, że wydawałoby się, że sprawa jest oczywista. Czy na pewno tak jest? Jeszcze dekadę temu odpowiedź brzmiałaby: rządzą psy. Obecnie jednak króluje indywidualizm a koty świetnie wpisują się w ten trend.
Czytaj więcej

Netto przejmuje zarządzanie nad sklepem Tesco w Górze Kalwarii

17 marca 2021 r.

Sklep Tesco przy ulicy Pijarskiej w Górze Kalwarii przechodzi w zarządzanie sieci Netto.
Czytaj więcej

Wybór materacy do spania w Warszawie - jaki będzie najlepszy?

16 marca 2021 r.

Poszukując materaca do spania w Warszawie, trzeba się kierować kilkoma kryteriami. Nie da się ukryć, że wybór materaca będzie mieć ogromny wpływ na to, jak będziesz się czuć kolejnego dnia. Brak dopasowania materaca może sprawić, że w następny dzień będziesz nieefektywny w pracy, ale też uczucie zmęczenia może stać się dla ciebie nie do zniesienia. Na co zwracać uwagę, kupując materac do spania w Warszawie?
Czytaj więcej

Opłata likwidacyjna - jak ją odzyskać?

10 marca 2021 r.

Opłata likwidacyjna to rozwiązanie stosowane przez wiele firm, przede wszystkich tych oferujących tak popularne polisolokaty. Dzięki nim firmy ubezpieczeniowe przywiązują swoich klientów do polisy, ponieważ jej zamknięcie okazuje się wyjątkowo niekorzystne finansowo.
Czytaj więcej