Zawodnicy z UKS Fighters Dojo na WKO Randori Cup

8 grudnia 2022 r.

W ubiegłą sobotę, zawodnicy z UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria, wystartowali na ogólnopolskim turnieju w Radomsku Randori Cup.
Czytaj więcej

Puchar Europy w kolorach srebra i brązu czyli XIV Mazovia Open w Kick Boxingu

6 grudnia 2022 r.

Pierwsza sobota grudnia 2022 w podwarszawskim Tarczynie to dzień poświęcony międzynarodowym zmaganiom ponad 210 karateków, kick boxerów i boxerów z prawie 20 klubów sztuk walk z Czechosłowacji, Węgier a także Polski. W sportowych zmaganiach uczestniczyło troje wychowanków rodzimego Fight Club Centrum Tang Soo Do z Góry Kalwarii.
Czytaj więcej

Wielki sukces, czyli 400% normy kalwaryjskich sportowców (VIDEO)

24 listopada 2022 r.

Dla klubu sportowego Fight Club Centrum Tang Soo Do z Góry Kalwarii miniony weekend upłynął pod znakiem dwóch śląskich wydarzeń, w których wzięło udział ponad 240 sportowców z przeszło 30 klubów z Polski, Słowacji oraz Czech.
Czytaj więcej

Pechowa 13-stka Stanisława Nowickiego z Fight Club Tang Soo Do

14 listopada 2022 r.

Niedziela 13 listopada 2022r to dzień związany ze startem naszego Stanisława Nowickiego w formule walk na zasadach Kick Boxingu w wydarzeniu pod nazwą Point Fighting Grand Prix Polski 2022 Świdnik.
Czytaj więcej

Sobotnie sparingi TSD-eków w kickboxingu

9 listopada 2022 r.

W ubiegłą sobotę w klubie BFC w Józefosławiu k. Piaseczna odbyły się sparingi klubowe na zasadach kickboxingu.
Czytaj więcej

Srebrne europejskie wyzwanie w kick boxingu

23 października 2022 r.

W sobotnim kickboxerskim wydarzeniu European Kick Boxing Challenge 2022 zorganizowanym w podwarszawskim Sulejówku wzięło udział prawie 200 zgłoszonych zawodników z ponad dwudziestu klubów sztuk walk.
Czytaj więcej

Sportowa 10-tka czyli 10 medali w Mistrzostwach Polski Sztuk Walk

17 października 2022 r.

W sobotnich Mistrzostwach Polski zorganizowanych w Belsku Dużym k. Grójca przez Mazowieckie Stowarzyszenie Karate Marceli Team wystąpiło ponad 160 zawodników z kilkunastu klubów sztuk walk. Wśród sportowców z całej Polski wystąpiła 5-tka naszych kalwaryjskich wojowników: Filip Gwizdoń, Igor Piotrowski, Jagoda Karolewska, Łukasz Smereczyński, Stanisław Nowicki.
Czytaj więcej

Twoje dziecko też może być mistrzem tenisa!

7 września 2022 r.

Tenisowa kariera do mistrzostwa to dość duży wydatek dla rodziców. W Górze Kalwarii powstał projekt, dzięki któremu zdolne dzieci będą mogły trenować z najlepszymi – bez względu na zasobność portfela rodziców. Trzeba się spieszyć, ponieważ pierwszy nabór rusza już 10 września
Czytaj więcej

Wrześniowe Mistrzostwa Mazowsza Kadetów i Juniorów w kickboxingu

5 września 2022 r.

Z warszawskiego AWF-u wracamy do Góry Kalwarii ze srebrem i tytułem Wicemistrza Mazowsza w formule walki przerywanej Point Fighting.
Czytaj więcej

Turniej Open i dni otwarte w szkole tenisa (ZDJĘCIA)

29 sierpnia 2022 r.

W niedzielę na kortach tenisowych przy ulicy Pijarskiej odbył się pierwszy turniej Open o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria w tenisie ziemnym.
Czytaj więcej