Ślizgawka czynna tylko do niedzieli

11 lutego 2022 r.

Wszystkiemu winna pogoda.
Czytaj więcej

Zawodnik z Góry Kalwarii nominowany do prestiżowej nagrody

21 stycznia 2022 r.

Stanisław Nowicki został nominowany do nagrody Perły Mazowsza w kategorii sport i turystyka.
Czytaj więcej

Srebrne Grand Prix 2022 Stanisława Nowickiego

16 stycznia 2022 r.

Srebro w Grand Prix w Kickboxingu PZKB 2022 i bardzo dobry występ Stanisława Nowickiego z kalwaryjskiego fight klubu Centrum TSD.
Czytaj więcej

Sportowy Mikołaj

25 grudnia 2021 r.

Zawodnicy Centrum Tang Soo Do z Góry Kalwarii wzięli udział w wydarzeniu zorganizowanym w klubie sztuk walk Tang Soo Do Ronin w miejscowości Poświętne koło Mińska Mazowieckiego.
Czytaj więcej

Mikołajkowe zmagania kalwaryjskich fighterów z klubu CTSD

15 grudnia 2021 r.

11 grudnia klub sportowy Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria skrzyżował rękawice w zaprzyjaźnionym klubie kickboxingu Bąkowski Fight Club biorąc udział w świątecznym wydarzeniu zorganizowanym z okazji Międzyklubowego Turnieju Mikołajkowego 2021 w Józefosławiu.
Czytaj więcej

Startuje łyżwiarski sezon w Górze Kalwarii

7 grudnia 2021 r.

Lodowisko już prawie gotowe na przyjęcie łyżwiarzy. Trwają ostatnie kosmetyczne poprawki, aby od jutra od godziny 12.00 rozpocząć łyżwiarski sezon 2021/22 w Górze Kalwarii - poinformował dyrektor OSiR, Paweł Maciejewski.
Czytaj więcej

IX MISTRZOSTWA KLUBU KARATE KYOKUSHIN KIME

23 listopada 2021 r.

20 listopada w hali sportowej przy ul. Białka 7 w Górze Kalwarii odbyły się IX MISTRZOSTWA KLUBU KARATE KYOKUSHINKAIKAN GÓRA KALWARIA KIME.
Czytaj więcej

Współcześni Samurajowie edycja X z kalwaryjskim akcentem

22 listopada 2021 r.

Silesia Samuraj to Międzynarodowe Mistrzostwa w Nowoczesnych Sztukach Walki MFR (Modern Fighting Rules) rozgrywane cyklicznie w miejscowości Radlin woj. Śląskie.
Czytaj więcej

7 pucharów dla zawodników Fight Club Centrum Tang Soo Do

16 listopada 2021 r.

W niedzielny listopadowy dzień nasz kalwaryjski Fight Club Centrum Tang Soo Do zagościł w progach Akademii Sztuk Walk w Dębe Wielkim stając na przeciwko zawodników Taekwondo i Karate w wydarzeniu pod nazwą Mistrzostwa Mazowsza Taekwon-Do ITF Dębie Wielkie 2021.
Czytaj więcej

Wymarzony brąz w 27 Mistrzostwach Polski ZS Taekwon-do PUT

25 października 2021 r.

Stanisław Nowicki znowu stanął na wysokości zadania i uratował honor kalwaryjskich wojowników zdobywając we wspaniałym stylu brązowy medal i 3 miejsce w kategorii układów technicznych (kategoria Open +6 Cup od szóstego stopnia uczniowskiego do pierwszego mistrzowskiego).
Czytaj więcej