Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Pożegnanie wakacji ze Zrywem

22 sierpnia 2021 r.

W sobotę 28 sierpnia na zamku w Czersku czeka wiele atrakcji, m.in. strzelanie z łuku, rzut oszczepem i toporem do celu oraz ognisko z kiełbaskami.
Czytaj więcej

Przed nami weekend z ŻTC BIKE RACE

18 sierpnia 2021 r.

21-22 sierpnia to prawdziwe kolarskie święto, w sobotę rozegrany zostanie dziewiąty etap ŻTC BIKE RACE 2021 w Górze Kalwarii, dzień później rywalizacja przeniesie się do Warki.
Czytaj więcej

Noc Spadających Gwiazd na zamku w Czersku

21 lipca 2021 r.

14 sierpnia zapraszamy na wspólne oglądanie spadających gwiazd w niezwykłej scenerii czerskiego zamku. Jak co roku będą nam towarzyszyły liczne atrakcje. Tym razem motywem przewodnim będą „Gwiezdne Wojny”.
Czytaj więcej

JazZamek Czersk 2021

19 lipca 2021 r.

W sierpniu na zamku po raz drugi zagości jazz w najróżniejszych odsłonach.
Czytaj więcej

Bezpłatne badania mammograficzne w Górze Kalwarii

18 lipca 2021 r.

LUX MED jeden z największych realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi zaprasza na bezpłatną mammografię dla Pań w wieku od 50 do 69 lat. Badania refundowane przez NFZ wykonywane są w mobilnej pracowni mammograficznej.
Czytaj więcej

W sobotę pinik rodzinny Wianki na Urzeczu

16 lipca 2021 r.

Zespół Ludowy URZECZEni oraz Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Czersku zapraszają na piknik rodzinny WIANKI NA URZECZU nad Jeziorem Czerskim 17 lipca o godzinie 17.00, Dworek Czersk, ul. Ogrodowa 17 (agroturystyka nad samym jeziorem).
Czytaj więcej

Ruszają zapisy do Biegu Wilczym Tropem

13 lipca 2021 r.

W tym roku ze względu na pandemię bieg został przełożony z 7 marca na 15 sierpnia. Góra Kalwaria otrzymała od Fundacji Wolność i Demokracja 100 pakietów startowych i tyle osób może się zapisać.
Czytaj więcej

I Grand Prix Góry Kalwarii w siatkówce plażowej 2021

12 lipca 2021 r.

Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Uczniowski Klub Sportowy Budowlani zapraszają na I Grand Prix w Siatkówce Plażowej kobiet i mężczyzn.
Czytaj więcej

Słoneczna Góra, czyli cykl wakacyjnych imprez

5 lipca 2021 r.

W najbliższą sobotę 10 lipca na rynku w Górze Kalwarii rusza cykl wakacyjnych imprez. Będzie dużo magii, zabawy i ruchu. Start o godz. 15.00.
Czytaj więcej

Wyjątkowy koncert węgierskiego zespołu na zamku w Czersku

2 lipca 2021 r.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na wyjątkowy koncert w wykonaniu węgierskiego zespołu Bordó Sárkány (Burgundowy bądź Czerwony Smok).
Czytaj więcej