Koncert papieski Habemus Papam w Górze Kalwarii

5 października 2023 r.

W poniedziałek, 16 października o godz. 18.00 zapraszamy koncert Chopin University Chamber Choir z okazji 45. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża "Habemus Papam! Koncert Papieski".
Czytaj więcej

Wildcats zapraszają na nabór i mecz!

3 października 2023 r.

Drużyna Wildcats Rugby z przyjemnością informuje, że rozpoczyna nabór nowych zawodników.
Czytaj więcej

Ostatnie w tym sezonie kino plenerowe na zamku w Czersku

28 września 2023 r.

W sobotę 30 września zapraszamy na ostatnie w tym sezonie kino plenerowe na zamku w Czersku. W programie film Tajemnice Raoula Taburina.
Czytaj więcej

Ostatnie w tym sezonie takie wydarzenia na zamku w Czersku

22 września 2023 r.

W weekend 23-24 września Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na ostatnie w tym sezonie wydarzenie z cyklu Historia Viva na zamku w Czesku. Tym razem rekonstruktorzy z Pocztu Rycerskiego Herbu Fastolf przedstawią program „Na książęcym szlaku – mazowiecki dwór książęcy w podróży”.
Czytaj więcej

W niedzielę pokazy kaskaderskie Monster Truck Show Chaloupka!

14 września 2023 r.

Już w najbliższą niedzielę 17.09 w Górze Kalwarii na Placu Piechoty, o godzinie 17.00 odbędą się pokazy kaskaderskie Monster Truck Show Chaloupka.
Czytaj więcej

Międzynarodowa rywalizacja na Autodromie Słomczyn

7 września 2023 r.

W nawiązaniu do kart historii i Mistrzostw Europy Rallycross w Słomczynie, ponownie na podwarszawskim torze w połowie września pojawi się międzynarodowa stawka kierowców wyścigowych serii Rallycross. Na Autodromie Słomczyn rywalizować będą kierowcy FIA CEZ - Central European Zone, Mistrzostw Polski i Autocross.
Czytaj więcej

XXVI Europejskie Dni Dziedzictwa - Festiwal tradycji flisackich znad polskich rzek

6 września 2023 r.

W weekend 16-17.09 Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się na Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku – dawnej stolicy Mazowsza, wśród malowniczej warowni z XIV wieku, XXVI Europejskie Dni Dziedzictwa - Festiwal tradycji flisackich znad polskich rzek. Będą pokazy, warsztaty, degustacje i koncerty.
Czytaj więcej

W niedzielę Rodzinny Rajd Rowerowy

1 września 2023 r.

Już w najbliższą niedzielę Urzeczeni Rowerem zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy.
Czytaj więcej

W weekend na Zamku w Czersku będzie gorąco

31 sierpnia 2023 r.

W weekend 2-3 września Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zapraszana kolejne wydarzenie z cyklu Historia Viva na zamku w Czesku. Tym razem rekonstruktorzy z Kuźnia-Borzywoj – Mikołaj przedstawią program Viva Ignis.
Czytaj więcej

Uczcijmy wspólnie 120 lat istnienia OSP w Górze Kalwarii!

29 sierpnia 2023 r.

Już w najbliższą sobotę Prezes OSP w Górze Kalwarii Paweł Wrochna oraz Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria Arkadiusz Strzyżewski zapraszają na Jubileusz 120-lecia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Kalwarii.
Czytaj więcej