2. Bieg WOŚP Policz się z cukrzycą w Górze Kalwarii

2 stycznia 2023 r.

W dniu 29 stycznia 2023 r., punktualnie o 11:00, sprzed ratusza w Górze Kalwarii wystartuje druga edycja miejscowego Biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą”.
Czytaj więcej

Przywitajcie Nowy Rok na Kalwaryjskim Rynku Noworocznym 2023

28 grudnia 2022 r.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza 1 stycznia na Kalwaryjski Rynek Noworoczny.
Czytaj więcej

Góra Kalwaria – warto odkryć ją na nowo!

23 listopada 2022 r.

Góra Kalwaria to miejsce urokliwe, z przepięknymi okolicami, rozległymi lasami, polami i sadami. To również miejsce bardzo ciekawe historycznie – definitywnie warte tego, żeby chwalić się jego historią i walorami turystycznymi.
Czytaj więcej

Leśne smaki – warsztaty kulinarne w gminie Góra Kalwaria!

21 listopada 2022 r.

Jesień w pełni, zima za pasem, a leśne skarby, grzyby, owoce i inne smakołyki już wypełniają kosze i spiżarnie! Jednak, żeby te wszystkie pyszności nie zmarnowały się i smakowały wybornie, trzeba wiedzieć jak je właściwie zrobić.
Czytaj więcej

Koncert jubileuszowy Fundacji Promotus

17 listopada 2022 r.

W sobotę 19 listopada o godz. 17.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury odbędzie się koncert jubileuszowy Fundacji Promotus.
Czytaj więcej

Włodzimierz Nahorny w Górze Kalwarii

15 listopada 2022 r.

Koncert pt. Jego portret jest uhonorowaniem pracy Włodzimierza Nahornego, jednego z najwybitniejszych polskich muzyków i kompozytorów.
Czytaj więcej

A miał być cud - spektakl poetycko-muzyczny z piosenkami Agnieszki Osieckiej

15 listopada 2022 r.

26 listopada o godz. 18.00 na scenie Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii swoją historię przedstawią Anna i Franciszek – bohaterowie nowej sztuki Teatru Mazowieckiego – spektaklu poetycko-muzycznego A miał być cud.
Czytaj więcej

Wraca Dyskusyjny Klub Filmowy w Górze Kalwarii!

25 października 2022 r.

Dyskusyjny Klub Filmowy KINOCENTRYCY zaprasza na pierwsze spotkanie po długiej przerwie, pod nową nazwą i w nowym miejscu.
Czytaj więcej

Góra Kalwaria – gmina przyjazna Seniorom!

12 października 2022 r.

Mieliśmy już okazję pisać o tym, jak wiele nasza gmina robi dla Seniorów! Już niebawem kolejna inicjatywa, która ma za zadanie przybliżyć Seniorom z naszej gminy usługi i zajęcia dostępne na terenie gminy i dedykowane właśnie do mieszkańców 60+.
Czytaj więcej

Wyjątkowy bieg sportowo - patriotyczny w Górze Kalwarii

11 października 2022 r.

Dla wszystkich zwolenników aktywnego wypoczynku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii przygotował wyjątkową ofertę na Święto Niepodległości.
Czytaj więcej